سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پنالتی پرسپولیس سوخت/گل سپاهان مردود

بروز شده : ١-٠٢-١٣٩۴, ٠٨:۵١    نسخه چاپی    
رییس دپارتمان داوری افزود: در این صحنه داور مسابقه به دلیل جای گیری و زاویه نامناسبی که داشت گمان کرد که حرکت بازیکن تیم پرسپولیس اقدام به شبیه سازی است به همین دلیل به اشتباه اعلام پنالتی نکرد .البته کمک داور می توانست در تصمیم گیری به داور کمک کند که این اتفاق نیفتاد .

رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه پنالتی واضح تیم پرسپولیس در دیدار با سپاهان گرفته نشده است گفت : گل تیم سپاهان در این بازی به درستی از سوی کمک داور مردود اعلام شد .

 

 حسین عسگری درباره قضاوت دیدارپرسپولیس و سپاهان از هفته بیست  ششم لیک برتر اظهار داشت : در این دیدار حساس دو صحنه شبهه برانگیز وجود داشت . 

وی ادامه داد: ابتدا و در محوطه جریمه تیم سپاهان خطایی روی مهاجم پرسپولیس رخ داد که داور مسابقه باید طبق قانون اعلام پنالتی می کرد ومدافع زردپوش را به دلیل جلوگیری از موقعیت آشکار گل - از زمین مسابقه اخراج می کرد .

رییس دپارتمان داوری افزود: در این صحنه داور مسابقه به دلیل جای گیری و زاویه نامناسبی که داشت گمان کرد که حرکت بازیکن تیم پرسپولیس اقدام به شبیه سازی است به همین دلیل به اشتباه اعلام پنالتی نکرد .البته کمک داور می توانست در تصمیم گیری به داور کمک کند که این اتفاق نیفتاد .
عسگری درباره صحنه دوم که مربوط به گل مردود شده سپاهان بود اینگونه توضیح داد: پس از اینکه گل سپاهان مردود اعلام شد- شاهداظهار نظرهای متفاوتی از سوی کارشناسان داوری بودیم  .

 به گزارش ایرنا، وی گفت : این صحنه را به دقت مورد بررسی قرار دادیم و همانگونه که درتصویر مشخص است کمک داور با دقت و جایگیری صحیح به درستی اعلام آفساید کرده است  .
رییس دپارتمان داوری افزود: همانطور که در تصویر مشخص است در لحظه ای که هم تیمی مهاجم سپاهان اقدام به پاس دادن می کند- سر و سینه مهاجم
این تیم در آفساید قرار دارد و این صحنه دقیقا مطابق قانون آفسایداست  .
در این دیدار تیم فوتبال سپاهان موفق شد پرسپولیس تهران را درورزشگاه آزادی 2 بر یک شکست داده و در جمع مدعیان قهرمانی قرار گیرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٢-١٣٩۴, ٠٨:۵١

   

پر مبحث ترین ها