سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان:حق پخش پرداخت نشود جلوی پخش را می گیریم

بروز شده : ٢-٠٢-١٣٩۴, ٢١:٣٢    نسخه چاپی    
وی با اشاره به اینکه رقم های مختلفی درباره بدهی مالیاتی کی روش عنوان شده است، افزود: سرمربی تیم ملی همچنان ممنوع الخروج است.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه خبرهای مربوط به تبانی در لیگ دسته یک در حد گمانه زنی است و مدرکی برای آن وجود ندارد، گفت: چنانچه حق پخش رقابت های لیگ برترازسوی صداوسیما پخش نشود، در ادامه فصل جلوی ورود دوربین ها را می گیریم.
 
علی کفاشیان امروز (چهارشنبه) پس از جلسه با معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این نشست درباره اقدامات و برنامه های فدراسیون در سال 94 گزارش هایی ارائه کردیم.

وی گفت: مجمع فوق العاده ای که قرار بود اسفند 93 برگزار شود به دلیل اینکه حسابرسی مالی آن به طور کامل بررسی نشده بود برگزار نشد. این حسابرسی هنوز در دست بررسی است و به محض اتمام آن، اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد مجمع فوق العاده برگزار می شود.

کفاشیان درباره انتشار اخباری درباره تبانی در لیگ دسته یک گفت: امتیازات تیم های مدعی صعود به لیگ برتر بسیار نزدیک است و به این دلیل است که این موضوعات مطرح می شود. این مسائل در حد گمانه زنی است و تا زمانی که مدرک محکمی وجود نداشته باشد نمی توان درباره آن قضاوت کرد. البته اگر موارد مستند وجود داشت قطعا در کمیته انضباطی مطرح می شد مانند فوتسال که رای آن نیز صادر شد.

وی در باره بدهی مالیاتی کی روش گفت: بخشی از این مبلغ به صورت چک ارائه شده که باید در همین ماه وصول شود. بخش دیگری از ان از سوی معاونت توسعه منابع مالی و پشتبیابی وزارتخانه تامین می شود و امیدوارم که این امر بزودی اتفاق بیفتاد.

وی با اشاره به اینکه رقم های مختلفی درباره بدهی مالیاتی کی روش عنوان شده است، افزود: سرمربی تیم ملی همچنان ممنوع الخروج است.

کفاشیان درباره درخواست های کی روش برای آماده سازی تیم ملی از جمله زمین ، تجهیزات و غیره گفت: باید این موارد را فراهم کنیم.

وی در باره دستیارایرانی کی روش نیز گفت: وی دستیار ایرانی خود را انتخاب کرده ، اما هنوز وی را به ما معرفی نکرده است.

وی درباره اینکه بازی تیم ملی با ازبکستان قراراست در ترکیه برگزار شود گفت: با توجه به اینکه قرار است به ترکمنستان برویم تقاضا دادیم این بازی در استانبول برگزار شود چرا که برای رفتن به ترکمنستان اول باید به ترکیه برویم. حالا باید ببینیم قبول می کنند یا نه.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا حالا به وزارت ورزش آمدید به دیدار وزیر می روید یا خیر؟ گفت: اگر بخواهند می روم من که نمی توانم بگویم من آمده ام و می خواهم با شما صحبت کنم. من از طبقه دوم بالاتر نمی روم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر از بخش فرهنگی فدراسیون رضایت دارید و گفته شده چند نفر به این کمیته اضافه شده اند یادآور شد: کمیته فرهنگی باید 4، 5 نفر باشد. اگر هم قرار باشد کسی اضافه شود باید در هیات رئیسه مطرح شود. ما از این کمیته راضی بودیم. نظرمان این است این کمیته اعضایی از سازمان لیگ و بخش های دیگر داشته باشد.

به گزارش ایرنا، کفاشیان درباره پخش حق تلویزیونی اظهار داشت: صدا و سیما هنوز پول ما را نداده. اگر این اتفاق ادامه پیدا کند باز هم جلوی پخش را در این فصل خواهیم گرفت.

وی در باره نشست امروزش با معاون وزیر ورزش گفت در این جلسه در باره تفاهم نامه با وزارت وزرش و جوانان صحبت کردیم و برنامه های تدارکاتی تیم ملی را نیز ارایه کردیم .

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٢-١٣٩۴, ٢١:٣٢

   

پر مبحث ترین ها