سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیاسی: صلاح نیست در پرسپولیس بمانم

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩۴, ١٢:۴٧    نسخه چاپی    
همان‌طور که به باشگاه پرسپولیس آمدم به همان شکل نیز می‌روم چرا که مصلحت نیست بمانم و باید بگویم که تلاش های زیادی کردم که در باشگاه فعالیت داشته باشم اما آن طور که باید نتوانستم کاری انجام دهم.

مدیر عامل مستعفی باشگاه پرسپولیس گفت: با توافق تمام اعضای هیئت مدیره استعفا دادم و دیگر هیچ فعالیتی در باشگاه پرسپولیس نخواهم‌ داشت.


حميدرضا سیاسی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: اکثریت اعضای هیات مدیره با استعفای من از مدیرعاملی باشگاه موافقت کردند و در حال حاضر این مساله به تصویب رسیده است بنابراین با توجه به شرایط پیش آمده از این به بعد هیچ‌گونه فعالیتی در باشگاه پرسپولیس ندارم.

وی بیان کرد : همان‌طور که به باشگاه پرسپولیس آمدم به همان شکل نیز می‌روم چرا که مصلحت نیست بمانم و باید بگویم که تلاش های زیادی کردم که در باشگاه فعالیت داشته باشم اما آن طور که باید نتوانستم کاری انجام دهم.

سیاسی اظهار داشت: امیدوارم نیروهای جدید و قوی که کار بلد هستند بتوانند موفق باشند و من برای نژادفلاح نیز آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در پایان درخصوص این سوال که اعضای هیئت مدیره باحضور شما موافق بودند و از نژاد فلاح گله داشتند اذعان داشت: من نباید پاسخگوی این سوال باشم و این موضوع را باید از اعضای هیئت مدیره پرسید.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩۴, ١٢:۴٧

   

پر مبحث ترین ها