سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه نویی: درخشان می باخت، دارش می زدند

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:٠۴    نسخه چاپی    
امیر قلعه نویی سرمربی استقلال در کنفرانس مطبوعاتی با تسلیت به دلیل درگذشت یکی از هواداران استقلال پس از بازی با ملوان گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می گویم

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال در کنفرانس مطبوعاتی با تسلیت به دلیل درگذشت یکی از هواداران استقلال پس از بازی با ملوان گفت:

به بازیکنانم خسته نباشید می گویم
هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. خداوکیلی در چند بازی گذشته که باختیم و مساوی کردیم شایسته نتیجه بهتری بودیم. به بچه‌هایم خسته نباشید می‌گویم که نمایش خوبی در چند بازی اخیر داشتند.پس از پایان هر بازی، آن مسابقه را دو یا سه بار می‌بینیم. از دقیقه 60 به بعد بازی با ملوان یکی از بازی‌های خوب ما بود اما به پیروزی نرسیدیم.

پدیده مربی فهیمی دارد
پدیده تیم خوبی است که بابرنامه بازی می‌کند و از مربی فهیم و بازیکنان خوبی سود می‌برد. با این حال ما هم استقلالیم و برای بهبود جایگاه خود محکوم به پیروزی هستیم. ما باید ببریم اما در دو سال گذشته یک بار هم نشده که با نفرات کامل بازی کنیم. من به بچه ها گفتم باید تا آخرین روز و آخرین لحظه بجنگند.در معادلات جدولی چیزی برای استقلال تمام نشده است.اما باید بگویم از روزی که قهرمان شدیم آب خوش از گلوی مان پائین نرفته است.

قلم به دستان فوتبال ما را به این روز انداختند
این مساله به من ربطی ندارد. متاسفانه بعضی از قلم به دست های ما فوتبال مان را به این روز انداختند. من خیلی برانکو را دوست دارم و مربی بزرگی است. با او سه روز در برلین بودیم و در شرایط بحرانی به پرسپولیس آمد. اگر بخواهیم در آسیا باشیم باید شرایط را داشته باشیم. وقتی ما جزو 8 تیم آسیا آمدیم یک سری ها جداشدند اما در کشورهای عربی فرق می کند. آیا کسانی که وابسته به فوتبال هستند حق فوتبال را می دهند؟باشگاههای عربی با چارتر می آیند و خیلی منظم می آیند و می روند.ما به عربستان می خواهیم برویم چند پرواز باید عوض کنیم؟

7 ماه است پول نگرفتم
اگر فدراسیون و سازمان لیگ و صدا و سیما حق فوتبال را می دادند فوتبال به این روز نمی افتد. ما 16 تیم لیگ برتری داریم اما هیچکدام استادیوم خوبی ندارند و ما از فوتبال خوب حمایت نمی کنیم. آقایان هر وقت به مشکل می خورند می گویند فوتبالی ها خیلی پول می گیرند. خود من 7 ماه است پول نگرفتم. پارسال یک میلیارد و سیصد تومان بوده و 20 درصد جریمه و بقیه مالیات شده. آخرین پاداش تیم ما 20 سکه بود که از رفیقم گرفتم. آقای تاج هم که نمی تواند خانه اش را بفروشد و پول ما را بدهد. اینجا قانون اساسی اجازه نمی دهد شبکه خصوصی داشته باشند.

درخشان می باخت در میدان آزادی او را دار می زدند
اگر دیروز درخشان روی نیمکت پرسپولیس بود در میدان آزادی یا فرودگاه امام دارش می زدند.ایرانی را همیشه خوار می کنیم..3 بار نظرسنجی گذاشتند و این فوتبال است. مثلا آقای هدایتی به پرسپولیس آمد و صد هزار نفر آمدند. در تلویزیون هر چه دلشان می خواهند به ما می گویند. آقای برانکو مقصر نیست چون بازیکن خسته است. بازیکن باید فکرش آزاد باشد و همین می شود که فوتبال این می شود. باشگاههای آسیا راحت تر از لیگ است واگر 6 بازی باشد سه بار در زمین خودی است و یه بار هم در زمین باکیفیت. در بازی با الشباب یک بر صفر جلو بودیم اما دقیقه 80 دیدم که بازیکن ندارم. همین تیم لخویا خیلی هزینه کرده اما تیم های ما کار نمی کنند.

 ورزش 3 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩۴, ٢٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها