سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی هم نماینده مجلس است هم رئیس فدراسیون!

رضازاده: نمایندگی مجلس شغل نیست اما عضویت در شورای شهر را شغل می‌دانند

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩۴, ١٨:٠۵    نسخه چاپی    
رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری گفت: مسئولان باید جوابگو باشند که چرا نمایندگی مجلس شغل نیست اما عضویت در شورای شهر را شغل می‌دانند.

حسین رضازاده در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا با وضعیتی که پیش آمده است می‌خواهد از وزنه‌برداری خداحافظی کند، گفت:‌خیر خداحافظی نمی‌کنم من همچنان عضو کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا هستم اما وقتی دیگر من را نمی‌خواهند، چاره‌ای نیست.

عضو شورای شهر ادامه داد:‌ نمی‌توانم به آرای مردم عزیز شهر تهران دهن کجی و از شورای شهر استعفاء کنم ضمن اینکه شورای حل اختلاف و کمیسیون اصل90 نیز حضورم در انتخابات فدراسیون را تأئید کرده بودند.

رضازاده در مورد اینکه آیا به مجمع انتخاباتی می‌رود یا خیر،‌ گفت: بروم چه کار کنم؟ گفته بودند باید استعفاء بدهم که ندادم حالا با این وضعیت به مجمع بروم که چه اتفاقی بیفتد؟ رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری یادآور شد: در حال حاضر سید مهدی هاشمی دوست خوبم و مدیر موفق فدراسیون تیراندازی از جمله افرادی است که در مجلس شورای اسلامی بوده و همچنان در فدراسیون تیراندازی ریاست می‌کند اما حالا چرا عضویت در شورا را شغل می‌دانند و حضور در مجلس را خیر، باید مسئولان جوابگو باشند.

وی افزود: در المپیک قبلی چهار مدال آوردیم و برنامه‌ریزی داشتیم تا در المپیک 2016 رنگ مدال‌ها را ارتقاء دهیم ضمن اینکه برای حضور در هیأت رئیسه فدراسیون جهانی نیز برنامه داشتند. رضازاده در مورد اینکه آیا از حضور در انتخابات انصراف خواهد داد‌، گفت: باز هم می‌گویم من خداحافظی نمی‌کنم اما گویا خواسته وزارت چیز دیگری است. دوست داشتم بیایم و خدمت کنم اما گویا مقدور نیست.

رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری با بیان اینکه کورش باقری بهترین گزینه برای ریاست بعدی فدراسیون وزنه‌برداری است در مورد اینکه چرا وزارت علاقه‌ای به حضور او در فدراسیون ندارد، گفت‌: این را از خودشان بپرسید من در این 5-6 سال سعی کردم موفق باشم و از همه کسانی که من را حمایت کردند تشکر می‌کنم.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩۴, ١٨:٠۵

   

پر مبحث ترین ها