سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خریداران سرخابی‌ها باید تایید صلاحیت شوند/برنده مزایده امروز اعلام نمی‌‌شود

بروز شده : ٩-٠٢-١٣٩۴, ١١:١١    نسخه چاپی    
با توجه به اینکه خریداران نهایی دو باشگاه باید تایید صلاحیت شوند، به هیچ وجه اعداد و ارقام شرکت کنندگان در مزایده منتشر نخواهد شد چراکه در صورت این کار اگر فردی که بهترین پیشنهاد را داده تایید صلاحیت نشود، برای او بار حقوقی خواهد داشت. بنابراین تنها خود شرکت کنندگان در مزایده از ارقام یکدیگر به صورت شفاف باخبر می‌شوند.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که خریداران سرخابی‌ها باید تایید صلاحیت شود گفت: برنده‌های نهایی این مزایده، امروز اعلام نمی‌ شوند.


پوری حسینی گفت: در مزایده امروز استقلال و پرسپولیس که با حضور خبرنگاران و دوربین های تلویزیونی برگزار می‌ شود، شخصیت های حقیقی یا حقوقی شرکت کننده در مزایده با حضور نمایندگان شان به رسانه های گروهی معرفی خواهند شد.

وی افزود: پس از اعلام نام شرکت کنندگان نمایندگان رسانه ها به بیرون هدایت خواهند شد و این جلسه در این زمان حالت غیرعلنی به خود خواهد گرفت تا در حضور خریداران پاکات گشوده شوند و پیشنهادها علنی شود.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی با تاکید بر اینکه این جلسه غیرعلنی است ادامه داد: با توجه به اینکه خریداران نهایی دو باشگاه باید تایید صلاحیت شوند، به هیچ وجه اعداد و ارقام شرکت کنندگان در مزایده منتشر نخواهد شد چراکه در صورت این کار اگر فردی که بهترین پیشنهاد را داده تایید صلاحیت نشود، برای او بار حقوقی خواهد داشت. بنابراین تنها خود شرکت کنندگان در مزایده از ارقام یکدیگر به صورت شفاف باخبر می‌شوند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٢-١٣٩۴, ١١:١١

   

پر مبحث ترین ها