سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هدایتی: پرسپولیس را 296,666,666,666 می خرم!

بروز شده : ٩-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:٣١    نسخه چاپی    
پیشکسوت پرسپولیس که از نزدیکان هدایتی است در اینستاگرام خود نوشته: «سازمان خصوصی سازی با مطالعه دقیق پاکت های ارائه شده در مزایده و بدلیل تخلف قانونی مدارک سایر شرکت کنندگان، فقط با پیشنهاد شرکت استیل آذین ایرانیان موافقت کرد و هدایتی مالک دائمی پرسپولیس شد.»

حسین هدایتی که جدی ترین متقاضی خرید پرسپولیس است برای استقلالی ها کری خواند.
 
امروز رئیس سازمان خصوصی سازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد که یکی از رقم های پیشنهادی برای خرید پرسپولیس 296 میلیارد و 666 میلیون تومان و رقم دیگر، 298 میلیارد تومان است. او البته اعلام نکرد هر یک از این رقم ها را چه کسی پیشنهاد داده. اما لحظاتی پیش حسین هدایتی با پستی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، رسما اعلام کرد که رقم پیشنهادی عجیب برای او بوده. او البته رقم عجیب تری از چیزی که رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرده را پیشنهاد داده. رئیس سازمان خصوصی سازی این رقم را رند کرد و گفت یکی از خریداران پیشنهاد 296 میلیارد و 666 میلیونی داده، در حالی که هدایتی رقم 296 میلیارد و 666 میلیون و 666 هزار و 666 تومان را به سازمان خصوصی سازی داده است.
هدایتی عنوان «نوستالژی در رقم پیشنهادی» را برای رقم پیشنهادی اش انتخاب کرده تا به این روش برای استقلالی ها هم کری خوانی کند. جالب اینجاست که بهروز رهبری فرد،پیشکسوت پرسپولیس که از نزدیکان هدایتی است در اینستاگرام خود نوشته: «سازمان خصوصی سازی با مطالعه دقیق پاکت های ارائه شده در مزایده و بدلیل تخلف قانونی مدارک سایر شرکت کنندگان، فقط با پیشنهاد شرکت استیل آذین ایرانیان موافقت کرد و هدایتی مالک دائمی پرسپولیس شد.»
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ البته همه می دانند که خصوصی سازی هنوز نتیجه مزایده را اعلام نکرده اما از آنجا که پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در مصاحبه اش گفت «از بین دو متقاضی احتمالا یکی از آنها پول سپرده شرکت در مزایده را به موقع واریز نکرده است»، می توان پیش بینی کرد که هدایتی مدارک کاملی را ارائه کرده و متقاضی دیگر، مدارک کاملی ارائه نکرده و پرسپولیس به هدایتی می رسد. البته در این مورد نمی توان تا زمان اعلام رسمی سازمان خصوصی سازی اطمینان داشت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:٣١

   

پر مبحث ترین ها