سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پيغام تلفني کي‌روش براي کفاشيان با رنگ عصبانيت و استعفا

جام نيوز نوشت: پس از انتقادهاي دوباره وزير ورزش، سرمربي تيم ملي اعتقاد دارد وقتي نفر اول ورزش ايران مخالف اوست نمي‌تواند کار کند.

 

محمود گودرزي، وزير ورزش و جوانان در جلسه با جمعي از پيشکسوتان فوتبال بار ديگر به شدت به کارلوس کي روش حمله کرد تا سرمربي پرتغالي، از اين انتقادها اين بار عصباني‌تر از هميشه شود.

کي روش بعد از جام ملت‌هاي آسيا گفته بود با اين شرايط نمي‌تواند در تيم ملي باقي بماند اما بعد از صحبت با حسني‌خو نماينده وزارت ورزش نظرش عوض شد.

حالا انتقادهاي دوباره وزير ورزش، باعث شده کي روش در تماس تلفني با علي کفاشيان، رئيس فدراسيون مراتب ناراحتي شديد خود را از اظهارات وزير ورزش ابراز کند.

وي به کفاشيان اعلام کرد با اين وضعيت ادامه همکاري همانطور که در گذشته اعلام کرده بود، امکان پذير نيست. او همچنين در ادامه اين گفتگو از سمت خود کناره گيري کرد و خواستار يک جلسه اصظراري با رئيس فدراسيون فوتبال شد.

کفاشيان نيز به کي روش اعلام کرد که براي جلسه هيات رئيسه فدراسيون در مشهد به سر مي برد و در اولين فرصت با کي روش ديدار خواهد کرد.

صحبت‌هاي وزير ورزش، سکانس جديد سريال رفتن يا ماندن کي‌روش در ايران را کليد زده است. سريالي که وزير نشان داده تا بودن کي‌روش در ايران، علاقه‌اي به پايان آن ندارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩۴, ٢١:١٧

   

پر مبحث ترین ها