سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دعوا سر تیموریان در ورزشگاه آزادی

در حالی که کمتر از یک ساعت به آغاز بازی استقلال و تراکتورسازی باقی مانده است، محور شعار هواداران دو تیم روی تیموریان قرار دارد.

در حالی که کمتر از یک ساعت به آغاز بازی استقلال و تراکتورسازی باقی مانده است، محور شعار هواداران دو تیم روی تیموریان قرار دارد.

به گزارش ایسنا، در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی باقی مانده است، هواداران تیم تبریزی 9 جایگاه در نظر گرفته شده در طبقه اول را که متعلق به آنها بوده است، پر کرده‌اند.

حدود 10 هزار هوادار تراکتورسازی و 8 هزار هوادار استقلالی در ورزشگاه حضور دارند و با توجه به ازدحام مقابل ورودی ورزشگاه آزادی انتظار می‌رود که تعداد تماشاگران بیشتر شود.

بخشی از هواداران استقلال زمانی که تراکتوری‌ها خودشان را گرم می‌کردند با نشان دادن پول به آندرانیک تیموریان و سر دادن شعار "پیراهن آبی غیرت می‌خواهد"، نسبت به حضور تیموریان در تراکتورسازی واکنش نشان دادند. نکته جالب اینجاست که تیموریان هیچ واکنشی نسبت به هواداران استقلال نشان نداد.

هواداران تراکتورسازی پس از شعار هواداران استقلال علیه تیموریان به شدت او را تشویق کردند و تیموریان نیز به سمت آنها رفت و برای آنها دست تکان داد. در همین حال هواداران استقلال شروع به فحاشی علیه تیموریان کردند.

هواداران تراکتورسازی به شدت تیم‌شان را تشویق می‌کنند و با سر دادن شعار تلاش می‌کنند تا شعار هواداران استقلال را بی‌اثر کنند.

برای استقلال در این دیدار محسن فروزان، امیرحسین صادقی، هرائر مگویان، هاشم بیگ‌زاده، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، جاسم کرار، بهنام برزای، محسن کریمی، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی به میدان می‌روند.

برای تراکتورسازی هم حامد لک، میرهانی هاشمی،‌ خالد شفیعی، دوس سانتوس، احمد کامدار، محمد ایران‌پوریان، فرید کریمی، فرشاد احمدزاده، آندرانیک تیموریان، سامان نریمان جهان و لوسیانو ادینیو به میدان می‌روند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩۴, ١٨:٢۵

   

پر مبحث ترین ها