سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسامی 7 ورزشکار دوپینگی اعلام شد

شورای صدور رای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) هفت ورزشکار رشته های بسکتبال، شنا و والیبال را محروم کرد و یک فوتبالیست توبیخ کتبی شد.


به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دکتر رامین طباطبایی قائم مقام دبیرکل نادو، پس از طی مراحل قانونی احکام ورزشکاران متخلف به این شرح اعلام شد:

1- پارسا ممینی(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 12 اسفند 93 لغایت 11 اسفند 95 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

2- سعید محمدی(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 12 اسفند 93 لغایت 11 اسفند 95 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

3- وحید اسلامی علی آبادی(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 24 فروردین 96 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

4- محمدرضا مرادیان(بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه استانوزولول به مدت دو سال یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 24 فروردین 96 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

5- مجید صالحی برزگر (بسکتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه هیدروکلروتیازید تریامترن به مدت شش ماه یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 25 مهرماه94 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

6- بهمن جهاندیده (والیبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه دگزامتازون به مدت چهار ماه یعنی از 25 فروردین 94 لغایت 25 مرداد 94 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

7- رهام پیروانی (شنا) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه لتروزول به مدت دو سال یعنی از 12 اسفند 93 لغایت 11 اسفند 95 از حضور در کلیه مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم شد.

8- فرشید نادری (فوتبال) به دلیل استفاده از ماده ممنوعه تریامسینولون به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.
برچسب ها: ورزشکار ، دوپینگ ، تخلف

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩۴, ١٠:۵٩

   

پر مبحث ترین ها