سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه‌نویی: ضد اخلاق‌ها سه میلیارد گرفتند و همه را سیاه کردند!

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل استقلال می‌گوید: امیدوارم با توجه به شرایط جدول که شرایط حساسی نیست همانند دور رفت بازی زیبایی را ببینیم.


سرمربی تیم فو‌تبا‌ل استقلال می‌گوید: امیدوارم با توجه به شرایط جدول که شرایط حساسی نیست همانند دور رفت بازی زیبایی را ببینیم.

به گزارش ایسنا، میر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از هشتادمین شهرآورد پایتخت تهران، اظها‌ر کرد: وظیفه خودم می دانم از دو دوست خوبم در باشگاه استقلال تشکر کنم؛ از آقای نظری و محمودرضا بابایی که واقعا خالصانه برای باشگاه استقلال زحمت کشیدند و بدون هیچ گونه چشم داشت و توقعی علاوه بر وقت گذاشتن، در مسائل مالی هم تا جایی که توانستند کمک کردند. از این دو بزرگوار هیچ اسمی برده نشده که من این جا از آنها تشکر می‌کنم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: جدیدا هم آقایان در مدیران خودرو کاری کردند که به دو بازیکن خودرو بدهند و من هم پیشنهاد کردم که به خبرنگار، لیدر و لیدر نمونه نیز هدیه‌ای بدهند.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل استقلال خاطر‌ نشان کرد: در بحث فرهنگی و ضد اخلاقی‌هایی که در لیگ ما وجود دارد، این گونه رفتارها کمک می‌کند. فکر می کنم که مدیران خودرو در تیم ‌ملی نیز چنین کاری را کرد.

قلعه‌نویی با عذرخواهی از تمامی هو‌اد‌ا‌ران استقلال که در سرما و گرما حامی تیم بوده‌اند گفت: آنها در سرما و گرما با تیم بوده اند و در شهرستانها با گرانی‌ها در کنار تیم بودند. هر چند که تعدادشان کم بود، اما ما باعث شدیم که شرمنده شوند که از آنها عذرخواهی می‌کنم. تشکر ویژه‌ ای هم از بازیکنان و کادرفنی می‌کنم و از مسئولان باشگاه نیز که بعضا چهار – پنج ماه حقوقی دریافت نکرده اند تشکر می‌کنم. همین جا هم از آقایان سبک‌دست و افشارزاده تشکر می‌کنم و از اعضای هیات مدیره نیز تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل استقلال ادامه داد: بازی حساسی مقابل پر‌سپولیس که تیم بسیار خوبی است داریم و با توجه به حضور این تیم در جام باشگاه‌های آسیا دارای انگیزه است. ما نیز با توجه به باختی که آورده‌ایم طی سه، چهار روز گذشته بر روی مسائل روحی – روانی کار کرده‌ایم و امیدوارم که با یک برد و کیفیتی خوب بازی را پشت سر بگذاریم.

امیر قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید تقابل بازیکنان در خط میانی را ببرید یا خیر؟ تصریح کرد: خط میانی کمربند تیم است و ما نیز بر روی این مسائل طی دو، سه روز گذشته کار کرده‌ایم و نقاطی که محمد نوری در آن به عنوان نقاط خطرناک حضور دارد را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اگر بتوانیم پل ارتباطی میان نوری و مهاجمان پر‌سپولیس را قطع کنیم موفق خواهیم شد.

وی با بیان این که اگر انتقادی منصفانه باشد مگر می‌شود آن را نپذیرفت گفت: حرف حق و اراجیف جوابی ندارد. تیمی که چنین نتایجی را کسب کرده است قطعا اشکالاتی را داشته است و ما بارها این موضوع را در آنالیزها تاکید کرده‌ایم اما شرایط این بازی خاص است و فرق می‌کند؛ همان طور که شب گذشته دیدید که ر‌ئال‌ ماد‌رید مقابل هو‌اد‌ا‌رانش در ورزشگاه خانگی خود شکست خورد.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل استقلال تهران با اشاره به این که شرمنده امید ابراهیمی هستم، اظها‌ر کرد: امید بازیکنی بود که به اندازه چند بازیکن تعصب داشت و تلاش کرد. مگویان هم بازیکنی بود که تنها با دریافتی 70 – 80 میلیون تومان حتی یک بار هم ادایی در نیاورد و کارش را در تیم انجام داد. امید ابراهیمی می‌تواند الگوی بزرگی برای بازیکنان ما باشد. ببینید که چه فرهنگ غلطی بر فو‌تبا‌ل ایران حاکم شده است که فو‌تبا‌لیست می‌گوید نمی‌تواند بر روی نیمکت قرار بگیرد و اگر از ابتدا درون زمین باشد بهتر بازی می‌کند. شب گذشته دیدید که چگونه چیچاریتو به دلیل بازگشت بنزما به روی نیمکت رفت، اما زمانی که به میدان آمد با تمام وجود برای تیمش بازی کرد.

قلعه‌نویی ا‌دا‌مه‌ داد: دیدید که فصل گذشته چگونه ژوزه مورینیو بهترین بازیکن چلسی یعنی لمپارد را نخواست و آیا دیدید که لمپارد ادایی در آورد؟ در این بی‌اخلاقی‌ها یکی همچون امید ابراهیمی پهلوان است. زمانی که یک بازیکن در یک دقیقه 93 در حالی که تیمش چهار بر یک عقب است، تکل می زند. این مساله گویای همه چیز است.

وی با بیان این که ضد اخلاق‌ها سه میلیارد تومان پول می‌گیرند و همه را سیاه می‌کنند و استقلالی می‌شوند، ا‌ضافه‌ کرد‌: آنها با ارتباط دو، سال بازی می‌کنند و آمار بالا می‌برند. اگر در این فو‌تبا‌ل شرمنده کسی باشم امید ابراهیمی است.

وی در پاسخ به سوالی درباره شعار هواداران استقلال علیه خودش در بازی مقابل تراکتورسازی گفت: همه شعارها و بنرها خودجوش بوده اند. به هرحال نتایج بد بوده که این کار را کردند. اگر لازم شد روزی درباره مشکلات صحبت می کنم تا ذهن مردم روشن شود.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات حسنی خو که گفته استقلالی ها مقابل تراکتورسازی راه می رفتند چیست، عنوان کرد: من یادم هست که در سفر جام باشگاه های آسیا او با ما بود. نگاه او فنی بود و اگر اشتباه نکنم در اواسط دهه 70 بود که با نیروی هوایی عراق بازی داشتیم. از آن زمان ایشان را ندیده ام. واقعیت این است که ما به لحاظ روحی روانی مشکل داشتیم و به قول بیک زاده آرامش نداشتیم.

وی در پایان اضافه کرد: دو شب پیش بازی بارسا و بایرن بود. آمار نشان داد که بارسا 108 کیلومتر دویده است. آمار دوندگی ما در بازی تراکتورسازی 106 کیلومتر بوده است. دوستان تلاش کردند و این آمارها را در آوردند. این را گفتم جهت اطلاع کسانی که می گویند استقلال مشکل بدنی دارد. 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٢-١٣٩۴, ٢٣:۵٧

   

پر مبحث ترین ها