سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هیات مدیره دلیل شکست های استقلال !

چرا امیرقلعه نویی برکنار نشد؟

-« چراامیرقلعه نویی اخراج نشد؟» این سوالی است که هیات مدیره استقلال باید جواب اش را بدهد. سوالی که پس از 3 جلسه بی نتیجه برای برکناری قلعه نویی ایجاد می شود. اعضای هیات مدیره استقلال در این فصل در 3 مقطع قصد برکناری قلعه نویی را داشتند.

-« چراامیرقلعه نویی اخراج نشد؟» این سوالی است که هیات مدیره استقلال باید جواب اش را بدهد. سوالی که پس از 3 جلسه بی نتیجه برای برکناری قلعه نویی ایجاد می شود. اعضای هیات مدیره استقلال در این فصل در 3 مقطع قصد برکناری قلعه نویی را داشتند. هرچند این تصمیم اکثریت اعضای هیات مدیره نبود اما بخشی از اعضای هیات مدیره با برکناری قلعه نویی موافق بودند.

اخراج قلعه نویی اتفاقی است که به خاطر توجیه نفرات دیگر هیات مدیره رخ نداد. در جلسه اول توجیه برخی از اعضای هیات مدیره شانس قهرمانی استقلال بود.آنها معتقد بودند حضور قلعه نویی در نیمکت استقلال کمک خواهد کرد که این تیم همچنان در کورس قهرمانی بماند. در جلسه دوم که برای برکناری قلعه نویی برگزار شد کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بهانه ای برای جلوگیری از اخراج قلعه نویی شد . آنها قلعه نویی را در فاصله 4 هفته به پایان لیگ برتر اخراج نکردند تا استقلال همچنان شانس کسب سهمیه داشته باشد. اما مهمترین مساله در زمانی بوجودآمد که یک هفته قبل از پایان لیگ برتر باز هم قلعه نویی روی نیمکت ماند. پیش از برگزاری جلسه ای که می توانست به برکناری قلعه نویی منجر شود تعدادی از اعضای هیات مدیره با غیبت در این جلسه سبب شدند که قلعه نویی ماندگار شود. آنها توجیه می کردند که قلعه نویی می تواند پیروز دربی باشد و هواداران را خوشحال کند.

حالا پس از چند هفته استقلال نه قهرمان شده نه سهمیه دربی به دست آورده و نه حتی دربی را برده است. مسوولیت این اتفاق را نمی شود به تنهایی به گردن سرمربی گذاشت که می شد برکناری کرد.

 

 

telegram 19dey.com
هومن    26 اردیبهشت 1394 22:29
اینلاص ها نشان از ضعف مدیریتی، نا آگاهی و روابط های پشت پرده هیئت مدیره با جناب سرمربی را دارد غیبت ساختگی و تعمدی در آخرین جلسه برای برکنار کردن باعث شد تیر خلاص آخر رو به تیم و به خودشان، سرمربی و هواداران بزنند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٢-١٣٩۴, ١٧:۴۵

   

پر مبحث ترین ها