سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیام به قلعه‌نویی برای دادن برنامه به کمیته فنی استقلال !

پندار توفیقی گفت که سابقه مربیان پیشنهادی برای هدایت استقلال مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ جمله‌ای که می‌تواند به معنای پایان کار قلعه‌نویی در استقلال باشد.


پندار توفیقی گفت که سابقه مربیان پیشنهادی برای هدایت استقلال مورد بررسی قرار می‌گیرد

به گزارش ایسنا، در پی نتایج ضعیف استقلال در ر‌قابت‌های امسال لیگ برتر و جام حذفی هیات مدیره استقلال تشکیل جلسه داد و اعلام کرد که کارنامه مربیان پیشنهادی بررسی می‌شود.

سید پندار توفیقی پس از جلسه هیات مدیره استقلال در جمع خبرنگاران درباره محتویات جلسه امروز هیات مدیره استقلال نیز گفت: با توجه به نتایجی که تیم به دست آورده و ضمن تشکر از هو‌اد‌ا‌ران عزیز بنا داریم برنامه کل مربیان داخلی و خارجی را بررسی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امیر قلعه‌نویی نیز در این برنامه وجود دارد یا نه؟ اظها‌ر کرد: ما بنا داریم که تمام برنامه‌ها را بررسی کنیم.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به سوالی درباره این که آیا هیات مدیره استقلال ماندنی است و یا این که نظرش راجع‌ به تلاش‌های نجف نژاد برای برگزار نشدن مزایده چهارم چیست؟ بیا‌ن‌ کرد: درباره امضاهایی که صورت گرفته است تا کار به مزایده چهارم نرود از خود آقای نجف نژاد بپرسید، اما ما امیدواریم که فردا باشگاه استقلال واگذار شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خودش خریدار استقلال است یا نه؟ گفت: خیر من خریدار نیستم.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان با اشاره به بررسی مربیان خارجی و داخلی برای فصل آینده استقلال عنوان کرد: کمیته‌ فنی در استقلال تشکیل می‌شود تا عملکرد و کارنامه مربیان داخلی و خارجی را بررسی کند. 

telegram 19dey.com

تگها: قلعه نویی, استقلال, فوتبال, سرمربی, فوتبال

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩۴, ١۵:۴٣

   

پر مبحث ترین ها