سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسئول بلندگوی ورزشگاه تبریز: منظورم قهرمانی نبود!

گوینده ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز که جنجال ساز شده، در گفت و گویی درباره اتفاقات تلخ تبریز حرف های جالبی می زند.


گوینده ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز که جنجال ساز شده، در گفت و گویی درباره اتفاقات تلخ تبریز حرف های جالبی می زند.

به گزارش خبرآنلاین، محمد رضا تقیون مسول روابط عمومی هیات فوتبال تبریز هم به حساب می آید. پس از ورود تماشاگران تبریزی به داخل زمین پس از پایان بازی و خوشحالی آنها، او در بلندگوهای ورزشگاه اعلام کرد طرفداران به روی سکوها برگردند تا مراسم را برگزار کنند. در آن شرایط طبیعی بود که همه تصور کنند منظور او مراسم قهرمانی تراکتورسازی است. بعضی از مسولان سازمان لیگ و فدراسیون به انتقاد از گوینده ورزشگاه پرداختند اما تقیون می گوید منظور او جشن قهرمانی نبوده است.

آقای تقیون چرا گفتید مردم روی سکوها برگردند تا مراسم برگزار شود؟
لازم است به اطلاع شما و همه برسانم که در پایان بازی قرار بود یکی از اپراتورهای تلفن همراه، از بهترین بازیکن زمین تجلیل کند. مدیرعامل این شرکت هم آمده بود. 10 دقیقه قبل از پایان بازی ایشان را دعوت کردیم کنار زمین. قرار بود آقای بهروان نام بهترین بازیکن زمین را به من بگوید تا مراسم را بگیریم که متاسفانه مردم به داخل زمین ریختند.

یعنی منظور شما مراسم انتخاب بهترین بازیکن زمین بود؟
بله همین بود. متاسفانه مردم داخل زمین ریختند و نشد بهترین بازیکن را برنامه ریزی کنیم. آن لحظات تمام برنامه ریزی ما این بود که جماعت را از میدان خارج کنیم. شما ببینید چه اصطلاح ترکی به کار بردم. گفتنم از شما عزیزان تماشاگر خواهش می کنم بالا بروید تا مراسم برگزار شود. همین لحظه برق اتاقکی که ما در آنجا بودیم، قطع شد. یعنی سیستم صوتی خاموش شد و من نتوانستم ادامه جمله ام را بگویم.

می خواستید چه بگوئید؟
همین دیگر. می خواستم بگویم مراسم انتخاب بهترین بازیکن زمین را خواهیم داشت. اتفاقا اطلاعات لازم را به کفاشیان دادیم و خوشبختانه ایشان فهمید منظور ما چه بوده.

شما می دانستید سپاهان قهرمان شده است؟
من از نتیجه بازی سپاهان خبر نداشتم. بنده در کنار میز داوری نشسته بودم و مسولیتم این بود که اسم بهترین بازیکن زمین را از آقای بهروان بگیرم و مراسم را برگزار کنیم.

همین مسئله شائبه ایجاد می کند.
درست است. ولی بنده اصلا وظیفه ام چیز دیگری بود. من نمی دانستم سپاهان قهرمان شده و تراکتور نایب قهرمان چون وظیفه داشتم مراسم بهترین بازیکن را برگزار کنم. بنده در این وادی ها نبودم. مسولیتم مشخص بود و فقط منتظر گرفتن نام بهترین بازیکن بودم.

چه کسی بهترین بازیکن شد؟
بنده هم متوجه نشدم. برنامه به هم ریخت.

ارتباط اینترنتی و تلفنی در ورزشگاه یادگار قطع شده بود؟
من در نقاط مختلف ورزشگاه نفر دارم. همینطور با خبرنگاران و عکاس ها در تماس هستم. حتی در اتاق اسکوربورد هم نفر دارم. من بعد از بازی از همکاران سوال کردم و همه گفتند اینترنت داشتیم. بحث قطعی آنتن هم نبود. در ورزشگاه موبایل سخت می گیرد ولی به هیچ وجه آنتن ها قطع نبود. احتمال داشت از سه بار تماس، یک بار بگیرد. بنده این موضوع را رد می کنم.

خیلی از مسولان می گویند حرف های شما مسولانه نبود.
ببینید آنها ظاهر را می بینند. خدا را شکر آقای بهروان آنجا بودند. آقای کفاشیان هم که حضور داشتند و موضوع را فهمیدند.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩۴, ١۶:٠١

   

پر مبحث ترین ها