سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خودروسازها مشتریان جدی خرید استقلال و پرسپولیس شدند

براساس تقاضاهای ارائه شده برای خرید دو باشگاه استیل آذین با رقم درخواستی 332 میلیارد تومان، شرکت بهنام پیشرو با رقم درخواستی 329 میلیارد تومان و شرکت سایپا با 290 میلیارد تومان خواهان خرید باشگاه پرسپولیس هستند.

عضو ناظر مجلس در نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با بیان اینکه شرکت‌های استیل آذین و ایران خودرو بالاترین پیشنهاد دهندگان خرید سرخآبی‌ها هستند، گفت: نتیجه نهایی جلسه امروز تا اوایل هفته آینده اعلام می‌شود.


رحیم زارع در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به برگزاری چهارمین جلسه مزایده و واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سازمان خصوصی سازی گفت: امروز این جلسه در سازمان خصوصی سازی تشکیل شد و براساس تقاضاهای ارائه شده برای خرید دو باشگاه استیل آذین با رقم درخواستی 332 میلیارد تومان، شرکت بهنام پیشرو با رقم درخواستی 329 میلیارد تومان و شرکت سایپا با 290 میلیارد تومان خواهان خرید باشگاه پرسپولیس هستند.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت ایران خودرو با رقمی حدود 290 میلیارد تومان درخواست خرید باشگاه استقلال را ارائه کردند.

عضو ناظر مجلس بر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است این درخواست‌ها از سوی هیاتی متشکل از وزرای اقتصاد، دادگستری و ورزش بررسی شده و نتیجه نهایی تا اوایل هفته آینده اعلام شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩۴, ١٨:۵٣

   

پر مبحث ترین ها