سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو مدیریتی استقلال:منصوریان گزینه جدی مربیگری ماست

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩۴, ١١:٣٣    نسخه چاپی    
مقداد نجف نژاد می گوید یکی از گزینه های جدی هدایت استقلال برای سال آینده علیرضا منصوریان است.

- مقداد نجف نژاد می گوید علیرضا منصوریان یکی از گزینه های جدی برای آینده استقلال است.
 
 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ درحالی که گمانه زنی های بسیاری درباره استقلال می شود و کمتر از چند ساعت تا تعیین تکلیف باشگاه باقی مانده است ، مقداد نجف نژاد می گوید یکی از گزینه های جدی هدایت استقلال برای سال آینده علیرضا منصوریان است.

مقداد نجف نژاد رئیس فعلی هیات مدیره استقلال که شاید با رسیدن باشگاه به ایران خودرو دیگر مسئولیتی نداشته باشد به دلیل جایگاه کلیدی که در میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارد ، به نظر می رسد با اشراف اطلاعاتی کامل از آینده استقلال سخن می گوید. درحالی که در جدیدترین گمانه زنی ها از پرویز مظلومی به عنوان شانس اول مربیگری استقلال نام برده می شود ، او بازی را به هم زده و می گوید شخصا به دنبال گزینه ای جوان است که سال های متمادی در استقلال مربیگری کند. او در این باره به خبرآنلاین می گوید:« به هر حال گزینه های مختلفی برای آینده وجود دارند که یکی از آنها علیرضا منصوریان است. منصوریان هم سال ها کاپیتان استقلال بوده و هم محبوبیت خاصی بین هواداران دارد. او 5 سال در تیم های مختلف ملی مربیگری کرده و امسال هم در نفت نشان داده که می تواند سکان هدایت تیمی مثل استقلال را در دست بگیرد. به هر حال او توانسته تیمی بسازد که به رغم بازی های دشوار و فشرده ، در سه جام مختلف مدعی باشد و این نتایج باعث می شود ، او به عنوان یک استقلالی در میان گزینه های جدی برای مدیران آینده استقلال باشد.»

منصوریان در حوالی 40 سالگی در شرایطی برای مربیگری استقلال کاندیدا می شود که از نظر نتیجه گیری قبل از در دست گرفتن هدایت استقلال ، نسبت به امیر قلعه نویی در  زمان شروع مربیگری این تیم ، نتایج بهتری در کارنامه دارد. اگر قلعه نویی قبل از هدایت استقلال ، در تیم های دسته یکی استقلال نوین و برق تهران تجربه اندوخته بود و بعد از دوره کوتاه مربیگری در لورکوزن ، تجربه کوتاه ناموفق دستیاری ناصر حجازی و رولند کخ را در کارنامه دارد ، منصوریان دو تجربه موفق دستیاری کارلوس کروش و افشین قطبی در تیم ملی ، هدایت فنی موفق تیم ملی امید و پیروزی برابر روسیه روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران برابر روسیه را دارد و کارلوس کروش بارها او را ثمره آموزش های مربیگری اش در فوتبال ایران معرفی کرده است. منصوریان که البته این روزها تمام تمرکزش را روی بازی های مهم آسیایی و حذفی نفت گذاشته ، بی شک در پایان این فصل به گزینه اصلی نیمکت استقلال بدل می شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩۴, ١١:٣٣

   

پر مبحث ترین ها