سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: پسرم نه مازراتی دارد نه پورشه

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵۵    نسخه چاپی    
رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید پسرش نه شرکت دارد نه مازراتی و نه پورشه و چنین صحبت‌هایی افترا و دروغ است که از افراد منافق هم برنمی‌آید.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید پسرش نه شرکت دارد نه مازراتی و نه پورشه و چنین صحبت‌هایی افترا و دروغ است که از افراد منافق هم برنمی‌آید.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان پیش از سفرش به زوریخ به منظور شرکت در مجمع انتخاباتی فیفا اظهار کرد: از رسانه‌ای که چنین مطالبی را منتشر کرده به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده‌ایم و باید طبق قانون در دادگاه پاسخگو باشند. به طور کلی چنین مباحثی را تکذیب می‌کنم. چنین مباحثی تنها از افراد خائن برمی‌آید.

وی درباره برپایی اردوی ترکیه نیز خاطرنشان کرد: هنوز در حال بررسی موضوع هستیم و احتمال برپایی اردو کماکان 50-50 است. قرار نیست در ترکیه بازی دوستانه‌ای داشته باشیم.

وی همچنین درباره بازی با ژاپن یادآور شد: قرار است با ژاپن در عمان یا تهران بازی دوستانه‌ای را برگزار کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره بی‌نتیجه بودن چهارمین مزایده واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: از همان اول نیز گفتیم که با این مقررات امکان واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی وجود ندارد چرا که درآمد مالی تامین نمی‌شود و حتی حق پخش نیز پرداخت نمی‌کنند.

کفاشیان همچنین درباره محل برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و ترکمنستان که با کارشکنی کشور میزبان به 600 کیلومتر دورتر از عشق‌آباد پایتخت این کشور رفته، گفت: به AFC نامه اعتراض زده‌ایم و گفته‌ایم که نمی‌توانیم در شهر داش آغوز بازی کنیم. آن‌ها باید محل بازی را تغییر دهند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩۴, ٢١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها