سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برانکو مرا نمی خواهد! چه کنم؟

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩۴, ١۴:٠٨    نسخه چاپی    
هافبک برزیلی پرسپولیس گفت: «هواداران بدانند من پولکی نیستم اما فقط حدود 13 درصد قراردادم را از باشگاه گرفته‌ام و به همراه همسرم اینجا با مشکلات و دشواری‌هایی مواجه بودیم.»


فرناندو گابریل بازیکن خارجی پرسپولیس خیلی دوست داشت در دربی یا دو بازی مقابل الهلال حضور داشته باشد و توانمندی‌های خود را به رخ بکشد. اما شرایط و حوادث به گونه‌ای رقم خورد که او نتواند حتی یک دقیقه در این سه بازی در ترکیب سرخپوشان ابراز وجود کند.

گابریل که در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان به شدت آسیب دیده بود با وجود مصدومیت و با گارد محافظ در دیدار پرخطر مقابل النصر عربستان بازی کرد و اتفاقا نمایش خوبی هم در میانه میدان پرسپولیس داشت حتی گابریل اکثر ضربات کاشته پرسپولیس را خودش می‌زد و در کوتاه مدت در تیم سرخ‌ها به یک بازیکن همه کاره تبدیل می‌شد که ناگهان برانکو آمد و در بازی حساس مقابل سپاهان او را تعویض کرد.

گابریل از این تصمیم برانکو آشفته شد و گارد محافظش را به زمین کوبید. او در بازی مقابل لخویا به کلی از ترکیب پرسپولیس حذف شد تا جایی که خیلی از کارشناسان از تصمیم سرمربی کروات تیم انتقاد کردند.

با اینکه شب قبل از دربی شماره ۸۰ دچار مصدومیت شد اما او می‌توانست در دیدار سه‌شنبه شب سرخپوشان را در میدان دشوار ریاض همراهی کند اما برانکو خیلی راحت روی نام او قلم قرمز کشید.

گابریل به برخی سئوالات مطرح شده جواب داد که در ادامه می‌خوانید:

* مگر مصدومیت شما برطرف نشده بود؟

- چرا، من برای بازی در دیدار برگشت مقابل الهلال مشکلی نداشتم و می‌توانستم تیم را همراهی کنم. در طول این چند روز مدام یخ‌درمانی و فیزیوتراپی می‌کردم و خیلی دوست داشتم حداقل یک نیمه مقابل تیم سرشناس الهلال بازی کنم اما نمی‌دانم چرا برانکو به من این فرصت را نداد و با اینکه خیلی از مربیان و کارشناسان از نظر فنی مرا قبول دارند اما او آمادگی و توانمندی‌ مرا رد می‌کند.

* با این وضع چه کار می‌کنی؟

- کار خاصی از دستم ساخته نیست. فقط برای پرسپولیس و هوادارانش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم سرخپوشان در دیدار برگشت مقابل الهلال برنده شوند.

* وضعیت قراردادت با باشگاه چه می‌شود؟

- همانطور که می‌دانید قرارداد من با باشگاه تا پایان لیگ بود و من این دو بازی را حاضر شدم به صورت رایگان برای پرسپولیس بازی کنم اما مربیان تیم صلاح ندانستند من به همراه تیم به عربستان سفر کنم.

* مگر با برانکو مشکل داری؟

- من با هیچ‌کس مشکلی ندارم اما وقتی او دوست ندارد من در پرسپولیس باشم چه کاری از دستم ساخته است؟ به من گفتند که در سایت‌ها و روزنامه‌ها آمده که برانکو قصد دارد بازیکنانی از کشور خود به پرسپولیس بیاورد. برانکو از روزی که به پرسپولیس آمد نشان داد فوتبالم را نمی‌پسندد در همان بازی با سپاهان این موضوع به همه ثابت شد.

* چه زمانی به برزیل برمی‌گردی؟

- من هم حوالی ساعت ۲۲ سه‌شنبه همان زمانی که پرسپولیس در ریاض بازی دارد باید در آسمان باشم و به سمت برزیل بروم. این را هم بدانید من فقط حدود ۱۳ درصد قراردادم را از باشگاه گرفته‌ام و اخیرا هم باشگاه به همه بازیکنان پول داد و فقط به من پول نداد. هواداران بدانند من پولکی نیستم اما به همراه همسرم اینجا با مشکلات و دشواری‌هایی مواجه بودیم.

منبع: روزنامه نود

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩۴, ١۴:٠٨

   

پر مبحث ترین ها