سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی پروین، بازی هدایتی را به هم ریخت

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩۴, ١۴:٠٨    نسخه چاپی    
هدایتی که از شش ماه قبل با عابدینی، علی پروین و رویانیان جلساتی می‌گذاشت و سعی داشت با محوریت علی پروین به هدایت پرسپولیس فکر کند، در میانه راه پوست‌اندازی کرد.

 

علی پروین تلفن همراهش را خاموش کرده اما اوست که حالا تمام مناسبات حسین هدایتی را به هم ریخته است.

 
خبرآنلاین در ادامه نوشت: اتفاقات مالکیتی باشگاه پرسپولیس بار دیگر گره خورده است. حالا گمانه‌زنی‌ها این است که دوباره بازی انتقال تیم‌ها پوچ درمی‌آید و دولت باید به فکر راهکاری جدید برای اداره این دو تیم باشد. ابهام‌های گوناگون برای نحوه واگذاری سبب شد تا این پروسه طولانی، شکست خورده معرفی شود.

هدایتی که از شش ماه قبل با عابدینی، علی پروین و رویانیان جلساتی می‌گذاشت و سعی داشت با محوریت علی پروین به هدایت پرسپولیس فکر کند، در میانه راه پوست‌اندازی کرد.

او برای مدیریت تیمش با گزینه‌های دیگری چون کاشانی و دادکان حرف زد و البته با نژادفلاح هم بست که به تیم نزدیک شود؛ تصمیم‌هایی که سبب شدند تا بین گزینه‌های اولیه چون رویانیان و پروین دلخور شوند. هدایتی تقریباً از بعد از عید دیگر حتی کلامی درباره پرسپولیس و بحث واگذاری‌اش حرفی نزده است. او فقط یکبار گفته که خبر بیماری‌اش خیلی جدی نیست و ترجیح می‌دهد خیلی در رسانه‌ها نباشد.

در فاصله 24 ساعت تا پایان سیکل واگذاری اما گروه نزدیکان به علی پروین بازی جدیدی را شروع کردند؛ پیشکسوتانی که همگی از اطرافیان علی پروین محسوب می‌شوند، در مصاحبه‌هایی، از گزینه رقیب هدایتی یعنی بهنام پیشرو حمایت کردند.

حالا از علی پروین به عنوان یکی از اعضای پیشنهادی شرکت بهنام پیشرو و البته در صورت پیروزی این شرکت در زمان اعلام برنده نهایی یا توفیق این شرکت در اجاره سه ساله، به عنوان عضو هیات مدیره بعدی پرسپولیس یاد می‌شود. این یکی دیگر از دست‌های یا علی معروف علی پروین است با مدیران پرسپولیس.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩۴, ١۴:٠٨

   

پر مبحث ترین ها