سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برانکو: باید تکلیف برخی بازیکنان روشن شود/اگر باشگاه بخواهد....

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩۴, ١۴:٠٣    نسخه چاپی    
فعلا منتظرم ببینم وضعیت مالی باشگاه چه خواهد شد. باید ببینم باشگاه چقدر برای خرید بازیکن چقدر بودجه در نظر دارد تا بر اساس آن لیست بازیکنان مازاد و بازیکنانی که باید به تیم اضافه شوند را تهیه کنم.


سرمربی تیم فوتبال پر‌سپولیس اعتقاد دارد تیم الهلال بهتر از تیمش بازی کرد. او هم‌چنین تاکید کرد که پرسپولیس فصل آینده را می‌تواند برای قهرمانی ببندد فقط باید باشگاه بخواهد.

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره‌ی شکست پر‌سپولیس مقابل الهلال عربستان، اظها‌ر کرد: ما می دانستیم که الهلالی‌ها فوق‌العاده‌ قدرتمند هستند و از بازیکنان فوق‌العاده‌ای بهره می‌برند. بازیکنانی که در جریان بازی از سمت‌ چپ و راست فشار زیادی را روی دروازه ما ایجاد کردند. آنها از کیفیت بالایی خوردارند. ما روی یک اشتباه بزرگ اولین گل را دریافت کردیم و در ادامه سعی داشتیم گل خورده را جبران کنیم. درست است که بازی را واگذار کردیم اما این را فراموش نکنید که بازیکنانم تا آخرین لحظه برای تغییر نتیجه‌ تلاش کردند. آنها هر چه که در توان داشتند ارائه کردند تا پر‌سپولیس موفق شود اما گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که دیگر از دست شما خارج است.

وی درباره حواشی قبل از دیدار تیمش برابر الهلال و این که بازیکنانش روز بازی در طبقه اول هتل محل اقامتشان تمرین کرده بودند نیز گفت: من از این موضوع ناراحت نیستم و گله‌ای ندارم. ما یک تمرین معمولی را در هتل انجام دادیم. تمرینی که به وسیله آن بدن بازیکنان آماده می‌ماند. ما می‌خواستیم بیرون از هتل نرمش کنیم اما به خاطر هوای بد نتوانستیم این کار را انجام دهیم، زیرا گرد و غبار زیادی در هوا وجود داشت. به خاطر همین موضوع یک تمرین بیدار باش برای بد‌ن‌های بازیکنان در نظر گرفتم و در هتل آن را انجام دادیم.

سرمربی تیم پر‌سپولیس در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: درست است که هو‌اد‌ا‌ران و تمام مردم ایران دوست داشتند مقابل الهلال به پیروزی برسیم، البته باید بگویم که خود ما بیش از همه به دنبال کسب پیروزی بودیم اما متاسفانه نتوانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. ما به موفقیت نرسیدیم اما برای کسب موفقیت با تمام وجود تلاش کردیم. باید قبول کنیم که تیم الهلال بهتر از تیم ما بود.

برانکو در پاسخ به این سوال که چه زمانی لیست بازیکنان مورد نیازش را برای فصل آینده تحویل خواهد داد؟ خاطر‌نشان کرد: من هنوز هیچ لیستی را آماده نکرده‌ام. یعنی نه لیست مازادی را نوشته‌ام و نه این لیست بازیکنان مورد نیازم را تهیه کرده‌ام. فعلا منتظرم ببینم وضعیت مالی باشگاه چه خواهد شد. باید ببینم باشگاه چقدر برای خرید بازیکن چقدر بودجه در نظر دارد تا بر اساس آن لیست بازیکنان مازاد و بازیکنانی که باید به تیم اضافه شوند را تهیه کنم. مطمئنا هر چقدر بودجه بیشتر باشد می‌توانیم بازیکنان بهتری را جذب کنیم و تیم قدرتمندتری را برای فصل آینده خواهیم بست.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس ا‌دا‌مه‌ داد: اگر باشگاه بخواهد ما می توانیم تیمی برای قهرمانی ببندیم. تیمی که می‌تواند رویای هواداران را تحقق ببخشد. در حال‌ حاضر چند بازیکن تیم ما قراردادشان به پایان رسیده است و نمی دانیم آیا برای فصل بعد در پر‌سپولیس می مانند یا خیر؟ باشگاه باید تکلیف این بازیکنان را هر‌ چه‌ سریع‌تر مشخص کند.

وی افزود: می دانم که هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس از این که تیمشان در رتبه هشتم جدول است راضی نیستند. این موضوع کاملا طبیعی است. من برای کسب موفقیت با پر‌سپولیس به ایران آمدم و سعی می‌کنم که در این راه قدم بردارم. نباید فراموش کنیم که پر‌سپولیس در لیگ قهرمانان آسیا سخت‌ترین رقبا را پیش‌رو داشت. این تیم در گروه مرگ قرار گرفت و بعد از صعود از گروه با یکی از تیم‌های لیگ قهرمانان آسیا روبرو شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩۴, ١۴:٠٣

   

پر مبحث ترین ها