سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گل‌محمدی: ماندن من در پرسپولیس خوشایند خیلی‌ها نبود

بروز شده : ٨-٠٣-١٣٩۴, ٢١:٢۶    نسخه چاپی    
دوست دارم همیشه کنار زمین آرامش داشته باشم و از هیجانات کاذب کنار زمین خوشم نمی آید

- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما در صورت قهرمانی در جام حذفی می توانیم جزو تیم هایی باشیم که مستقیما به لیگ قهرمانان آسیا صعود می کنیم.

یحیی گل محمدی در گفتگو با برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: جا دارد ابتدا به تیم نفت تبریک بگویم که توانست به جمع 8 تیم برتر آسیا بپیوندد. به مجموعه مدیریتی و همچنین کادر فنی خوب این تیم تبریک می گویم. بردن الاهلی در این مرحله و رسیدن به جمع 8 تیم کار ساده ای نبود.

او درباره شرایط ذوب آهن افزود: در ابتدای فصل به دلیل جوانگرایی و تغییرات زیادی که در ذوب آهن داشتیم شرایط خوبی وجود نداشت اما 8،9 هفته صبر کردیم تا توانستیم تقریبا از هفته دهم نتایج خوب خود را شروع کنیم. همین روند را تا پایان فصل حفظ کردیم و به همین دلیل کمتر کسی فکر می کرد ما بتوانیم به جمع 4 تیم برتر لیگ برسیم و سهمیه کسب کنیم. نفرات زیادی زحمت می کشند و مدیران کارخانه و باشگاه ذوب آهن به شدت پیگیر اتفاقات باشگاه هستند. از تمام کسانی که در این راه به ما کمک کردند از جمله تدارکات، مربیان و خصوصا بازیکنان باغیرت ذوب آهن که از جان مایه گذاشتند و توانستند نتایج خیلی خوبی بگیرند همین جا از همه آنها تشکر می کنم و این افتخار بزرگی بود که امسال ذوب آهن را همراهی کردم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص حضور تیمش در فینال جام حذفی بیان داشت: ما در صورت قهرمانی در جام حذفی می توانیم جزو تیم هایی باشیم که مستقیما به لیگ قهرمانان آسیا صعود می کنیم. هنوز کارمان تمام نشده و امیدوارم بتوانیم کاری کنیم زحماتمان به بار بنشیند و جام را بالای سرمان ببریم.

او در خصوص اظهارات رویانیان که از اخراج او ابراز پشیمانی کرده بود، خاطرنشان کرد: مربیگری هم مثل دوران بازیگری بالا و پایین زیاد دارد. به هر حال شاید ماندن من در پرسپولیس خوشایند خیلی ها نبود.

گل محمدی درباره آرامشش در کنار زمین عنوان کرد: دوست دارم همیشه کنار زمین آرامش داشته باشم و از هیجانات کاذب کنار زمین خوشم نمی آید. بیشتر آرام هستم تا بتوانم تمرکز خوبی روی کار تیمم داشته باشم. این شیوه کاری من است اما یک جاهایی دیگر نتوانستم احساساتم را کنترل کنم و بالا و پایین هم پریده ام.
 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٣-١٣٩۴, ٢١:٢۶

   

پر مبحث ترین ها