سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست / تصاویر

همان طور که گاهی اوقات می توان بازیکنان محبوب را انتخاب کرد اشاره ای هم می توان داشت به بازیکنان منفور.


 
به گزارش جام جم، چند سال پیش فهرستی از منفورترین بازیکنان دنیا منتشر شد که نام هایی همچون جان تری، جویی بارتون، لوئیس سوارز، رایان گیگز و ... را در برمی گرفت. دلیل منفور شدن آنها به مواردی همچون رسوایی ها و فسادهای اخلاقی، بی اخلاقی در زمین فوتبال و اتفاقاتی از این دست برمی گشت. اکنون نیز سایت thesportster اقدام به معرفی منفورترین بازیکنان سال 2015 میلادی کرده است و شگفت آنکه در این میان نام اسطوره ها و بازیکنانی به چشم می خورد که قبلا خیلی محبوب بوده اند.

علت اصلی قرار گرفتن این بازیکنان در فهرست منفورترین های سال 2015 ضعف فنی آنها در ترکیب تیم بوده است و بر خلاف نظرسنجی های سال های گذشته هیچ ارتباطی با مشکلات اخلاقی و رسوایی های آنها ندارد. با منفورترین های فوتبال تا اینجای سال 2015 آشنا می شویم، با این توضیح که ممکن است از حضور برخی ستاره ها در این فهرست متعجب شوید! در واقع تنها ضعف در عملکرد فنی باعث شده تا هواداران برای یک فصل هم که شده آنها را دوست نداشته باشند. این فهرست بر اساس نظرسنجی های مختلف در رابطه با اینکه چه کسی منفورترین و بدترین بازیکن فصل باشگاه است انجام شده:

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

1- رادامل فالکائو (منچستریونایتد)
کمی اغراق است این مهاجم سابقا کلمبیایی را در صدر منفورترین ها قرار دهیم. او تابستان گذشته از موناکو به طور قرضی به منچستریونایتد پیوست اما در طول کل فصل فقط چهار گل زد تا حسابی با انتقاد مواجه شود. فالکائو وقتی بیشتر مورد انتقاد قرار گرفت که هفته ای 364 هزار پوند دستمزد داشت! فالکائو اخیرا به چلسی پیوسته است.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

2- شینجی کاگاوا (دورتموند)
او پس از سپری کردن دو فصل خوب در منچستریونایتد به تیم سابقش دورتموند بازگشت و در بازگشت با استقبال با شکوهی روبرو شد اما عملکرد بسیار ضعیف این ملی پوش ژاپنی در این فصل همه را از این استقبال با شکوه پشیمان کرد.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

3- ماریو بالوتلی (لیورپول)
مهاجم تیم ملی فوتبال ایتالیا اصرار زیادی به قرار گرفتن در جمع منفورترین های هر سال دارد. او که زندگی اش با انواع و اقسام حاشیه ها گره خورده است با 16 میلیون پوند از میلان به لیورپول پیوست اما عملکردش به قدری ضعیف بود که در اواسط فصل شایعه فروش او به گوش می رسید. او اکنون در آستانه خروج از لیورپول قرار دارد تا هواداران و سران باشگاه برای همیشه از شر حاشیه هایش راحت شوند.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

4- پائولینو (تاتنهام)
دلیل اصلی منفوریت این برزیلی که در تاتنهام بازی می کرد چیزی نیست جز عملکرد ضعیف فنی. او تنها یک گل زد و یک پاس گل داد. پائولینو آنقدر ناآماده بود که در تاتنهام این فصل کمتر به بازی گرفته شد این در حالی است که فصل گذشته اوضاع بهتری داشت.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

5- ادین ژکو (منچسترسیتی)
ملی پوش بوسنیایی منچسترسیتی نیز فصل بسیار بدی پشت سر گذاشت. شایداگر کمی آمادگی فصل گذشته را داشت اکنون منچسترسیتی به جای چلسی قهرمان شده بود. ژکو در این فصل تنها دو گل به ثمر رساند.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

6- ایکر کاسیاس (رئال مادرید)
چه کسی باور می کند ایکر مقدس منفور باشد؟ او که در دو فصل گذشته با نوسان شدیدی روبرو شده است در این فصل عملکرد نه چندان قابل قبولی درون دروازه رئالی ها داشت تا هواداران رئال بدون توجه به گذشته درخشان ایکر و اسطوره بودن وی در این باشگاه بارها وی را هو کنند.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

7- جیووانی دوس سانتوس (ویا رئال)
این برزیلی در حالی این فصل تنها دو گل زد که فصل گذشته 11 گل زد و هشت پاس گل داد. او بازیکنی است که هواداران ویارئال اصلا دوستش ندارند اما با این وجود باشگاه کاملا از وی حمایت می کند تا بدین ترتیب او را باز هم در ترکیب ویا رئال ببینیم.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

8- خاویر هرناندز (رئال مادرید)
خیلی بی انصافی است که او در میان بدترین های فصل قرار گرفته. او در حضور فوق ستاره هایی مانند رونالدو چاره ای جز نیمکت نشینی نداشت بنابراین جای تعجب ندارد که در کل فصل سه گل بزند. هواداران رئال در یک نظرسنجی رای به خروج این بازیکن مکزیکی از رئال مادرید دادند.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

9- جک ویلشر (آرسنال)
چرا جک به همان ستاره قبلی تبدیل نمی شود؟ هواداران توپچی های لندن تا چه زمانی باید منتظر بازگشت باشکوه و گل های متعددش برای آرسنال باقی بمانند؟ ویلشر برای به دست آوردن دوباره دل هواداران کار سختی دارد.

چه کسی منفورترین فوتبالیست دنیاست 

10- جرارد پیکه (بارسلونا)
اتفاقا او نزد هواداران بارسلونا خیلی هم محبوب است اما رئالی ها اصلا او را دوست ندارند ودلیلش چیزی نیست جز کری خوانی های مداوم او برای رئال مادرید. البته پیکه در ابتدای فصل با نمایش های ضعیف صدای هواداران بارسلونا را هم درآورد اما به تدریج به همان ستاره قبلی تبدیل شد.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٣-١٣٩۴, ١٢:٣٨

   

پر مبحث ترین ها