سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی: تروریسم از صلح و مذاکره گریزان است

بروز شده : ٩-٠۶-١٣٩۴, ١٠:٣٣    نسخه چاپی    
رئیس جمهور با بیان اینکه رژیم و سازمان‌های تروریستی هیچگاه در مسیر انتخاب نیستند، گفت: رژیم‌های تروریستی به جای اینکه به سمت صندوق آراء و انتخاب حرکت کنند به دنبال ارعاب هستند.

 

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در دومین کنگره بین‌المللی 17 هزار شهید ترور با بیان اینکه همه تروریست‌ها از استقبال و یا خواست مردم محروم هستند، اظهار کرد: در میان ملت‌ها، جوامع و آرای عمومی مردم با تروریست‌ها نیست و حتی شاهدیم که رژیم صهیونیستی از آرای مردم و صندوق رأی می‌ترسد. یعنی مرگ خود را در کنار صندوق رأی می‌بیند.

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه همه کسانی که مسیر ترور را انتخاب کردند،‌ صلح و مفاهمه و مذاکره را خیانت می‌دانند، خاطرنشان کرد: مسیر تروریست‌ها مسیر خشونت و افراط است ، در حالی که در مذاکره دوطرف باید به حد میانه برسند اما رژیم‌های تروریستی راه میانه را قبول ندارند و رنگی جز سیاه و سفید را نمی‌شناسند.

روحانی با تأکید بر اینکه تروریسم از صلح و تفاهم و مذاکره گریزان است، افزود: تروریست‌ها خود را میزان و مرکز عالم می‌دانند و معمولاً حالت پیشوا پرستی دارند و فردی که رئیس سازمان تروریستی‌شان است را حتی گاهی برترین مقام روی زمین می‌بینند.

روحانی تأکید کرد: برای فاصله گرفتن از تروریست در دنیا باید در منطقه و جهان اقدامات متحد با برنامه ریزی جدی شکل گیرد.

در حال تکمیل... .

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۶-١٣٩۴, ١٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها