سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بابک زنجانی: جرثومه فساد نیستم، قهرمانم

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩٢, ١٢:١۶    نسخه چاپی    
شرمنده خودم که تمام زندگی و آبرو و زحماتم را برای آبادی کشورم و خط ولایتم به کار بردم و امروز جورثومه فسادم و شرمنده شما که باعث شدم با قصاص قبل از جنایت آخرتتان را به دنیایتان بفروشید.
در پی نامه سرگشاده 12 نماینده شاخص مجلس شورای اسلامی به سران سه قوه و ابراز تعجب از تحرکات بابک زنجانی و توصیف او به عنوان " جرثومه فساد" این چهره بحث انگیز در صفحه شخصی خود در فیس بوک به نامه نمایندگان واکنش نشان داده است.

متن یادداشت بابک زنجانی به این شرح است:

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

حسین نجابت،احمد توکلی،غلامرضا مصباحی مقدم،اسماعیل کوثری،محمدرضا آشتیانی،احمد امیرآبادی،حسین ذوالانوار،الیاس نادران،محمد دهقان،مفید کیایی نژاد،احمد سالک و علیرضا سلیمی
از این که زحمت های کشیده شده من در شرایط سخت کشور در عرض سه سال نزد شما به جورثومه فساد تبدیل شده و من را آ ن قدر مفسد می دانید که همه با هم دست به دست داده اید تا این فساد ایجاد شده را تمیز دهید باید بگویم واقعا شرمنده خودم و شما برادرانم.

شرمنده خودم که تمام زندگی و آبرو و زحماتم را برای آبادی کشورم و خط ولایتم به کار بردم و امروز جورثومه فسادم و شرمنده شما که باعث شدم با قصاص قبل از جنایت آخرتتان را به دنیایتان بفروشید.
من هیچ حرفی برای جرمهایی که زدید ندارم چون سابقه شما برادران انقدر زیاد و مقدس است که اجازه هیچ پاسخی را به خود نخواهم داد حتما تجربه شما و علم غیب شما از هر محکمه ای بالاتر است.

در زمان جنگ که من و امثال من در پناهگاها استراحت می کردیم شما عزیزان شجاعانه در برابر ظلم و ستم و تجاوز بیگانگان از جانتان گذشتید و ایستادید آیا واقعا تمام کارهای شما عزیزان بدون اشتباه بوده؟ آیا در زمان مشکل کسی بود به شما جورثومه فساد خطاب کند؟ و دست به دامان قوای سه گانه شود؟ خیر نبود چون نتیجه راه من و شما در انتها به خط ولایت رسیدن است و فقط تفاوت من با شما یک کاتالیزور است آن که شما با یک گروه و حزب به نتیجه نهایی ولایت می رسید ولی من بدون حزب و گروه به ولایتم اعتقاد دارم و زندگیم را فدا می کنم.

امروز تلاش های من آزاردهنده شده ولی چون یکبار من را ندیده اید و حتی نمی دانید چه کرده ام قضاوت سالمی نکردید با عرض معذرت حتی شما نمی دانید من بابت این زحماتی که کشیده ام ایا پرونده قضایی دارم یا خیر و دست به دامان دستگا ها شده اید در صورتی که اگر یکبار از خودم می خواستید با کمال میل و افتخار با مدرک و دلیل نشان میدادم جورثومه نیستم و یک قهرمان بودم.

انقدر دستگاه های نظارتی در کشور فعالند که بعید است کسی در این حجم کاری فساد کند و همه نگاه کنند محض اطلاع در خصوص موضوع نفت پرونده در شعبه شش ماه هاست در حال بررسی است.

در خصوص ثروتم همان شعبه در حال بررسی پولشویی است و در خصوص تامین اجتماعی شعبه ١٥ مشغول تحقیق است در خصوص ریزش ملک ایران زمین دادسرای ناحیه ٢ به سرعت در حال بررسی است همزمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات و دستگاههای نظارتی هم بدون هیچ توقفی تا کنون صد ها برگه و مدرک دریافت کرده اند تنها قوه ای که از ما چیزی و تفحصی نکرده قوه شما ١٢ نماینده محترم است که انرا هم هر زمان صلاح بدانید خدمتگزاری خواهم کرد.

در هر صورت من کار کرده ام شاید اشتباهی در کار من دیده شود ولی حتما خطا نکرده ام و کسی با این حجم کار احتمال اشتباهش هست ولی یاد اور میشوم من هم مثل شما از جان و مالم گذشته ام و برای خدمت به کشور کار کرده ام و چیزی برای از دست دادن ندارم.
telegram 19dey.com
مرتضی خاکپور    6 دی 1392 00:31
...

واکنش بابک زنجانی : من قهرمانم
...
ورود بابک زنجانی را به جرگه قهرمانان تبریک می گویم .
و برای ایشان صبر ۲۶ ساله آینده را آرزومندم .
و بدانند که هر دردی را همدردی هم هست . ؟!
پس ای همدرد خوش آمدی ؟!
مقدمت مبارک ؟!سزاي نيكي بدي است

ضرب المثل
روزي يك نفر چوپان در بيابان مي‌گذشت تا زمين علف ‌دار خوبي براي گوسفندان خود پيدا كند ديد جنگل آتش گرفته ماري هم در ميان آتش مانده است با خود گفت: «خوب است كه اين مار را از آتش نجات بدهم». رفت مار را برداشت در توبره كرد و رفت كه از آتش بگذرد. يكدفعه مار سر از توبره درآورد و گفت: «اشهدت را بگو كه ميخوام ترا نيش بزنم».

چوپان بيچاره گفت: «خيلي خب اين هم مزد من بود؟ بيا بريم از سه تا موجود ديگر بپرسيم اگر گفتند سزاي نيكي بدي است مرا نيش بزن والا از توبره بيا بيرون و برو» مار گفت: «بسيار خب». رفتند و رفتند تا رسيدند به جوي آبي، چوپان از آب پرسيد: «آيا سزاي نيكي بدي است؟» آب گفت: «بلي» چوپان پرسيد «چرا؟» آب گفت: «براي اينكه از من زراعت مي‌كني و سر جوي آب بعد از آب خوردن دست و روي خودت را مي‌شويي و آب دهانت را در من مي‌اندازي»

در اينجا چوپان بيچاره يك سؤال را باخت و نااميد شد. مار گفت: «ديدي كه يك سؤال را باختي برو تا دو سؤال ديگر را بكني». چوپان راه افتاد و رفت و رفت تا رسيد به درختي رفت چوپان از درخت پرسيد: «آيا سزاي نيكي بدي است؟» درخت گفت: «بلي» چوپان باز دلش شكست و پرسيد: «چرا؟» درخت گفت: «شما مي‌آييد پاي درخت كه من باشم در سايه‌ام استراحت مي‌كنيد از ميوه‌ام مي‌خوريد، برگم را به گوسفندانتان مي‌دهيد و در آخر هم شاخه‌هاي مرا براي چوبدست مي‌شكنيد».
در اينجا اميد چوپان قطع شد مار گفت: «ديدي دو سؤال را باختي يك سؤال ديگر داري». چوپان راه افتاد و رفت و رفت تا رسيد به يك روباهي، چوپان تا به روباه رسيد گفت: «شيخ روباه بگو ببينم سزاي نيكي بدي است؟» روباه گفت: «بايد من اصل مطلب را بدانم بعد بگويم» چوپان داستان آتش گرفتن جنگل و گرفتار بودن مار را براي روباه تعريف كرد. روباه با خود فكري كرد و گفت: «من اول بايد ببينم وقتي كه تو مار را توي توبره كردي چطور به ميان توبره رفت حالا هم مار را با توبره به زمين بگذار و مار يك مرتبه ديگر برود به ميان توبره كه من ببينم و دربياييد كه فتوي بدهم».

مار از توبره درآمد به محض اينكه رفت به ميان توبره روباه گفت: «امانش نده بزن با سنگ او را بكش كه سزاي نيكي بدي است و اين را هم در گوش بگير كه دوباره مار را در آستين خود راه ندهي!»


فردوسي بزرگ نيز مي فرمايند :

سر ناكسان را برافراشتن

وز آنان اميد بهي داشتن

سر رشته خويش گم كردن است

به جيب اندرون مار پروردن است
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩٢, ١٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها