سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمايت عجيب حداديان از تيراندازي محمود کریمی

به خاک پای مادرش سوگند که از برنامه شب یلدای شبکه 3 معلوم بود چه آتش کینه‌ای از سینه شبکه‌های ضد انقلاب گُر خواهد گرفت؛ اینکه در برنامه‌ای بسیار موفق به دست‌بوسی مادر زانو می‌زند و هوشمندانه و زیرکانه نوامیس انقلاب را ارج می‌نهد، نقطه اوجی است که شرافت و فضیلت نوکری اباعبدالله الحسین (ع) را به رخ می‌کشد و دشمنان انقلاب را از غیض می‌کشد.
سعید حدادیان تاکید کرد: عجیب نیست که رسانه‌های صهیونیستی از تخت تفرعن خویش بانگ «وَفَعَلْتَ فَعْلَتَکَ الَّتِی فَعَلْتَ» سر می‌دهند که در عصای کریمی‌ها اژدهایی می‌بینند که ریسمان‌های سیاه و سفید سحر جادوهای شیطانی‌شان را می‌بلعد.

به گزارش فارس، سعید حدادیان از مداحان اهل بیت (ع) در خصوص مسائل مطرح شده درباره حاج محمود کریمی متنی را به رشته تحریر درآورد. این متن که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفت، به شرح ذیل است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم»

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَن تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ- همانا کسانی که دوست می دارند کارهای بسیار قبیح در میان آنان که ایمان آورده اند شایع شود، در دنیا و آخرت عذابی دردناک خواهند داشت، و خدا می داند و شما نمی دانید. (سوره مبارکه نور آیه 19)

حاج محمود کریمی که کرامت انسانی و مراتب نورانی‌اش بر اهل دل روشن است، نیاز به حمایت دوستانی چون بنده ندارد اما مگر دل شکسته می‌گذارد.

دوراندیشان و مهرکیشان نیک می‌دانند که جوانمردی او که میراث پدر شهید و برادر شهید اوست، خدشه‌پذیر نیست.

به خاک پای مادرش سوگند که از برنامه شب یلدای شبکه 3 معلوم بود چه آتش کینه‌ای از سینه شبکه‌های ضد انقلاب گُر خواهد گرفت؛ اینکه در برنامه‌ای بسیار موفق به دست‌بوسی مادر زانو می‌زند و هوشمندانه و زیرکانه نوامیس انقلاب را ارج می‌نهد، نقطه اوجی است که شرافت و فضیلت نوکری اباعبدالله الحسین (ع) را به رخ می‌کشد و دشمنان انقلاب را از غیض می‌کشد.

به یقین تضعیف دستگاه سیدالشهدا (ع) و تضییع زحمات خدمتگزاران این آستان گناهی نیست که خداوند تاوانش را به فردا موکول کند.

دشمنان و بدخواهان ،قرآن بخوانند تا بدانند نام موسی‌بن عمران(ع)با مشاجره‌ای که در سوره قصص (1) به آن اشاره شده است، از قرآن و از زمره انبیا حذف نشد.

شک نیست که برخی از مسئله پیش آمده برای انتقام‌ گرفتن از دستگاه سیدالشهدا (ع) و دستاوردهای آن سوءاستفاده می‌کنند؛ هیچ فکر کرده‌اید که اگر خدای ناکرده در این مشاجره بلایی سر حاج محمود آمده بود، امروز حال و هوای ایران اسلامی چگونه بود؟

خردمندان می‌دانند که حاج محمود کریمی در سن 45 سالگی نه سر تیراندازی دارد نه سودای اسلحه‌بازی؛ عجیب نیست که رسانه‌های اسرائیلی از تخت تفرعن خویش بانگ «وَفَعَلْتَ فَعْلَتَکَ الَّتِی فَعَلْتَ» (2) سر می‌دهند که در عصای کریمی‌ها اژدهایی می‌بینند که ریسمان‌های سیاه و سفید سحر جادوهای شیطانی‌شان را می‌بلعد.

انشاءالله این محکمه عادلانه و خردمندانه پایان می‌پذیرد اما محمود کریمی را پایانی نیست که این قطره در اقیانوس بی‌پایان ابوالفضل (ع) سیر می‌کند؛ باشید و الطاف حضرتش را نظاره کنید.

1. سوره مبارکه قصص- آیات 9 و 10

2. سوره مبارکه شعرا - آیه 19
telegram 19dey.com
احمد    19 دی 1392 04:56
برادرمحترم و برادر مسلمان ایا صحیح است یک مسلمان واقعی در اجتماع ایجاد نا امنی نماید پس تفاوت ایشان با سارق مسلح چیست اینها چه ربطی به اسراییل دارد به خود بیایید
 • +73
علی    19 دی 1392 05:45
مگه دروغ گفته شما تمام کارهای واجب را گذاشته اید کنار فقط تیراندازی حاج محمود را دنبال می کنید. اینهمه مشکل روزانه دارد این کشور. همین زورگیری خشن استاد دانشگاه چرا آن را بازتاب نمی هید. چرا از دستگاه قضا نمی خواهید امنیت را برای همه مردم برقرار کند. شما چه رسالتی بر دوش دارید.چرا سخنان منطقی آقای روحانی در جمع استانداران را بازتاب ندادید. اگر محمود کریمی برای خبط و خطایش اعدام شود.شما دست بر می دارید.مطمئاهستم نظر مرا در سایت قرار نمیدهید.امانوشتم که ماهم هستیم
 • -49
عغغغ    19 دی 1392 05:48
سرنشینان 206 زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می کردند، گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و 5تیر به جلو و گلگیر 206 شلیک می کنند. بعد از تیراندازی جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان 206 به کلانتری شکایت می برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی کند.

خدایا سکان این مملکت را هرگز دردست افکار انحرافی قرار نده حتی اگر ......
 • +63
ایرانی    19 دی 1392 07:07
این است عاقبت تندروی و کوته فکری و بی جنبه بودن - رسوائی بالاتر از این !!!!!!!!!
 • +44
علی    19 دی 1392 08:53
حالا مگه چی شده آقای رادان گفتن این کار شده،آقای حدادیان شما چرا ناراحت میشید،شایدم راست میگید کلتشون ایرانی نبوده باشه به هر حال مراجع ضیصلاح هست رسیدگی میشه حل میشه
 • +23
محمد    19 دی 1392 09:17
با عرض سلام از دوستانی که نظر میدن یه خواهشی دارم که زود قضاوت نکنند این سایت ها هر روز دارن یه بحثی رو مطرح میکنن بخدا خراب کردن آدم کاری نداره من نمیدونم چه چیزی گیرشون میاد که این کارو میکنن حتما براشون چیزی کنار گذاشتن
 • -28
ابراهيم    20 دی 1392 18:06
شكي نيست كه اگر فردي غير از كريمي اينكار را انجام ميداد طبهكار و اراذل تلقي شده به شرت تنبيه مي گرديد
 • +22
علی    20 دی 1392 18:48
وای به حال ما با این مداحانمان . جناب حدادیان جنابعلی هر چه دلت بخواد میگی کسی به تو میگه اف .
 • +18
سعید    21 دی 1392 09:27
حاج سعید خان قرآن خون بهتر این آیه رو هم قرائت فرمایند : ان الذین فرقو دینهم وکانو شیعا لست منهم فی شیئ.... آنها که دین رافرقه فرقه نمودند چشم از آنها بپوش که مجازات کار آنها باخداست (سوره انعام آیه 159)مگر دین خدا اسباب بازی شماست که هر روز حکم جدیدی صادر میفرمائید
 • +15
عادیات    21 دی 1392 10:29
اون موقعه ایی که به احمدی نژاد و تیمش افترا میبستید خوب بود اما حالا مردم در مقابل کار خطایی که انجام شده سکوت کنند!!!!!
 • +7
زهرا    21 دی 1392 15:08
مداح حق داشت از حقش که قران گفته دفاع کند
 • -22
وحید    22 دی 1392 04:29
زهرا, اگر امروز خواهرم بگوییم حق داشت فردا هر مسئول کوچک دیگر نیز سلاح می کشد و میگویید حق دارم.کریمی و امثال او می توانستند اگر طرف مزاحم یا هر چی بود به دادگاه شکاییت کنند.
 • +14
11    22 دی 1392 09:20
زهرا خانم اگر شما جای اون راکبان 206 بودید باز هم همین حرف رو میزدید.
 • -4

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 13
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ٠٣:٠٣

   

پر مبحث ترین ها