سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرار ناکام سرکرده تکفیری‌ها با لباس زنانه+تصاوير

اعضای داعش پس از شکستهای متعدد در الانبار مجبور به فرار از میدان نبرد شده اند و در این راستا به پنج فروشگاه لباس زنانه یورش برده و لباسها را سرقت کرده اند.
مهر: برخی فعالان رسانه ای در سوریه تصاویری از یکی از سرکردگان جبهه النصره در پوششی کاملا زنانه منتشر و اعلام کرده اند وی درنظر دارد با این پوشش از میدان نبرد بگریزد.

به گزارش پایگاه لبنانی الخبرپرس، اخیرا برخی فعالان شبکه های اجتماعی در سوریه تصاویری از یکی از سرکردگان جبهه النصره که تلاش داشته با استفاده از پوشش زنان از میدان نبرد با ارتش سوریه بگریزد، منتشر کرده اند.

فعالان شبکه های اجتماعی اعلام کرده اند که وی یکی از فرماندهان جبهه النصره بوده که پس از پوشیدن لباس زنان و انجام آرایش زنانه تلاش داشته از سوریه وارد لبنان شود.

البته نیروهای امنیتی توانسته اند این سرکرده جبهه النصره را در منطقه الجوسیه بازداشت و وی را روانه زندان کنند.

از سوی دیگر، پایگاه عراقی المسله در گزارشی به نقل از منابع امنیتی در استان الانبار اعلام کرد: اعضای گروه تروریستی داعش اخیرا با تراشیدن موی سر و ریش خود تلاش کرده اند با استفاده از لباسهای زنانه از میدان نبرد فرار کنند، اما توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.

بنابراین گزارش، اعضای داعش پس از شکستهای متعدد در الانبار مجبور به فرار از میدان نبرد شده اند و در این راستا به پنج فروشگاه لباس زنانه یورش برده و لباسها را سرقت کرده اند.

فرار ناکام سرکرده تکفیری‌ها با لباس زنانه+تصاوير

یکی از سرکردگان جبهه النصره در لباس و پوشش زنانه


فرار ناکام سرکرده تکفیری‌ها با لباس زنانه+تصاوير


فرار ناکام سرکرده تکفیری‌ها با لباس زنانه+تصاوير

عضو گروه تروریستی داعش بازداشت شده در عراق
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٢, ٠٨:١٢

   

پر مبحث ترین ها