سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عطاری دکتر روازاده پلمپ شد

بروز شده : ٨-١١-١٣٩٢, ١١:۵٣    نسخه چاپی    
من ادعای تخصص پزشکی ندارم ولی مردم به من مراجعه می کنند و من هم برایشان گیاهان دارویی تجویز می کنم.
در یکی از آیتم های بخش خبری 20:30 که 28 دی ماه پخش شد، ماموران وزارت بهداشت، یک عطاری را که به زعم آنان در امور پزشکی دخالت بی مجوز می کرد، تعطیل و پلمب کردند.

در بخشی از این گزارش کوتاه، صاحب مغازه عطاری که با اعتراض ماموران مواجه شده بود خطاب به آنان گفت:من ادعای تخصص پزشکی ندارم ولی مردم به من مراجعه می کنند و من هم برایشان گیاهان دارویی تجویز می کنم.

پیگیری های خبرنگار پارسینه نشان داد شخص مذکور، "حسین روازاده" از چهره های مشهور جریان طب سنتی بوده است.

به گزارش پارسینه، حسین روازاده مشهور به دکتر روازاده به دیدگاههای جنجالی و خاص در حوزه سلامت مشهور است که سی دی های سخنرانی های وی در سطح کشور و حتی شبکه های ماهواره ای پخش می شود، برخی از دیدگاههای خاص وی بدین شرح است:
عطاری دکتر روازاده پلمپ شد

-درخت کاج را آمریکائی‌ها به ایران آورده‌اند و هرجا دیدید آنرا از ریشه در آورید زیرا کاج نه سایه دارد نه میوه، و هر جا کاج باشد گیاه دیگری رشد نمی‌کند و آب را به عمق زمین می‌دهد که این برای کشور ایران بسیار مضر است.

-بچه‌هایی که آدامس می‌خورند به دلیل الکل موجود در اسانس آن عینکی می‌شوند و به علت اینکه به الکل عادت می‌کنند در آینده مشروبات الکلی را به راحتی می‌پذیرند.

از دیگر نظرات او می‌توان به این موارد اشاره کرد: ادعای تهیهٔ مارگارین (کره گیاهی) از فاضلاب، ادعای مضر بودن چای به دلیل عدم هجوم الاغ‌ها به مزارع آن و ..اشاره کرد.
telegram 19dey.com
طب سنتی    8 بهمن 1392 14:41
من روغن کنجد ایشان را مصرف کردم خیلی هم زیاد آزمایش خون دادم به بهترین نحو چربی خونم تنظیم شده بود .طب جدید فقط عمر انسان را کاهش می دهد .
  • +12
علی    8 بهمن 1392 18:20
هر چند همه نظرات ایشان قابل قبول نیست اما باز هم در مقایسه با مضرات طب جدید ترجیح دارد کافی است به سایت ایشان مراجعه کنید تا بهره های فراوانی از طب سنتی و اسلامی ببرید.
  • -2
mahdy    8 بهمن 1392 20:34
هر چند تمام نظرات ایشان درست نمیباشد از لحاظ علمی خیلی از نظرات ایشان هم درست هستند و نباید یک جا با اوردن برخی نظرات نادرست تماما ایشون یا هر کس دیگه ای رو زیر سوال برد .
  • +13
سعید    11 بهمن 1392 11:22
مادر چربی خون 800 داشت که با توصیه دکتر روازاده روغن را عوض کردیم و روغن کنجد و یا دنبه گوسفند استفاده میکنیم.الان چربی خون مادرم200 است
200 نرمال است
  • +10
محمد    15 بهمن 1392 11:23
تا وقتي كه تو ""دانشكاههاي"" ما طب به اصطلاح مدرن تدريس ميشه (طبي كه قائل به وجود روح نيست)
همين آش همين كاسه
به چه حقي دولت بخشي از يارانه ما رو ميزاره به حساب درمان ؟؟؟؟؟؟
شايد من دلم نخواد برم پيش اين بيسوادها......
چرا ما رو تو عمل انجام شده قرار ميدن؟؟؟؟؟
بنده خدا احمدي نژاد هر وقت هم كه ميخواست مبارزه كنه رسانه ها به جاي همراهي تو صرفا جهت اطلاع مسخرش ميكردن...
تا كي بايد مارو مريض كنن تا شركت هاي دارو سازي صهنونيستي چرخشون بچرخه؟؟؟
چرا رشد جمعيت ما امسال منفي بود؟؟؟
چرا رشد جمعيت اسرائيل در جهان بيشترين آمار را دارد؟؟؟
واقعا چرا؟؟؟؟؟///
يادم افتاد به زماني كه تو اين مملكت به زور كپن و سكه و جايزه روغن نباتي رو اوردن سر سفره مردم
مردمم كه تو عمل انجام شده قرار گرفتن
  • +6
عاديات    16 بهمن 1392 11:22
به همه دوستان توصیه میکنم از طب سنتی پیروی کنند من در زندگی سعی میکنم روش های دکتر روازاده را پیاده کنم و به نتیجه هم رسیدم اما بلعکس مادربزرگ من بیش از ده سال تحت مراقبت پزشک متخصص بود آخرشم هم دیابتی و انسولینی شد در صورتی که دیگر آشنایمان مشکل قندی داشت و توسط طب سنتی کنترل و برطرف شد
  • +4
علی    31 فروردین 1393 06:50
محمد,
با اینکه دیر شده اما دوست عزیز، اگر بری طبق طب ائمه هم نگاه کنی میبینی نظرات متفاوت هست، چرا؟چون شرایط مکانی زمانی آب و هوا و شرایط فردی دخیله. از طرفی ائمه به چهره طرف نگاه میکردند میفهمیدن چه مشکلی داره. اما امروزه چی؟اگر طب جدید نبود که به شما بگه درون بدن چی میگذره، فشار و قند و ... رو چنده. اصلا چه دارویی رو چی اثر میذاره و خیلی چیزها....در کل هر دو در کنار هم با ارزش هستند. البته اگر پزشک حرفه ایی باشه و بیمار طبق نسخه پزشک رفتار کنه نتیجه بخشه. خودم بیمار بودم. اول خدا و بعدش دکتر کمکم کرد. اصلاح غذا هم از همه چیز موثر تره.خیلی حرفها هست. اما خب هر کسی هم به منافعش فکر میکنه. موفق باشی
  • +3
ميلاد    23 اردیبهشت 1393 02:09
سلام ب همگي
من نظرات ارسال شده: ۱۵/۱۱/۱۳۹۲ - ۱۱:۲۳ ديدگاه اقا محمدو كاملا قبول دارم حرف دلمو زد اما بخش ديگري از مباحث!...
تعريف من از طب جديد يه طب كاملا صهيونيسيتي در كوتاه مدت شمارو درمان ميكنه و در دراز مدت بيماري هاي جديد و حاد ميگيرين مثلا قرص هايي ك زياد استفاده ميشه توسط عموم...استامينوفن انتي هتسامين كپسول 500 و سرماخوردگي و به مرور زمان كلي ضرر براي بدنت داره به قول دكتر حسن عباسي (رئيس مركز مطالعات علوم استراتيژيك و...) اينها ضبط صوت هستن ك مطالب دانشمندان غربي رو تدريس ميكنن و چيزي از خودشون ندارن و نميشه بهشون گفت استاد. تاريخ رو تحريف كردن پزشكي جديد هم همينطوره شما اول بايد برين دنبال سخنراني هاي استاد رائفي پور و عباسي بعدش بياين سخنراني هاي روازاده رو گوش بدين بهتر دركش ميكنين ك چيه ميگه ضمنا اساتيدي مث رحيم پور ازغدي و خيلي هاي ديگه هم گوش بدين عاليه...ي چيز مهمي هست ك بارها و بارها تو جاهاي مختلف گفتم دانشجو بايد روحيه تحقيق داشته باشه من رشتم حقوقه ولي تو زمينه هاي مختلف از قبيل طب سنتي و جديد سياست دين روانشناسي روانپزشكي و جامعه شناسي و حتي اقتصاد و كامپيوتر و غيره تحقيق ميكنم نميخوام بگم باسوادم يا خيلي تحقيق ميكنم ولي متاسفانه ملت صبح تا غروب كارشون شده پاي ماهواره بشنن و در نتيجه خل بشن چرت و پرت بگن يكيش ميگه خدا رو قبول ندارم ولي پيامبرو قبول دارم! يكيش ميگه پيامبرو ائمه رو قبول دارم و قران رو قبول ندارم يكيش ميگه اون دنيا وجود نداره ولي خداو پيامبر و قران قبول دارم نماز و روزه ميگيرم! يكيش ميگه ظهوري در كارنيس! ي شعار التقاطي هس ك ميگن كي اون دنيا رو ديده؟! اين شعار واقعا خطرناكه...دوستان خيلي از مريضي هارو طب جديد نميتونه ثابت كنه ولي طب سنتي ميتونه و علتش اينه ك اين دستورات خوراك ودرمان بيماري ها توسط خالق انسانها ك ب همه چي اگاست صادر شده و بدون نقصه...خيلي از كتاب ها وسخنرانان مطالب كذب و دروغ ميگن مثل حسن فراهاني...حواستون باشه تا فريب اين ادمهارو نخورين قابل توجه بعضي ها بايد بگم ك شستشوي مغزي يه واقعيته مخصوصا توسط ماهواره...موفق و مويد باشيد
  • +2
سید مهدی    7 مرداد 1393 13:31
من فقط طب سنتی اسلام رو قبول دارم اگر همه به طب سنتی رو بیارن هیچ کس مریض نمیشه مثل دوران ائمه علیه السلام که اکثرا عمرشون بسیار زیاد بود که کسی که جوانمرگ میشد عمرش مثلا 350 سال بود همچنین عمر امام زمان هم که اینقدر زیاده به خاطر غذاهای سالمی هست که اقا مصرف میکنن وچیز غیر عادی نیست
  • +1
م    8 آذر 1393 03:52
حتی اگه کل جامعه برعکس حق و درستی عمل میکنن و بی دلیل و با دلیل مقابلش می ایستن ما تسلیم نشیم.خیلی از دردهای مفاصل و بیماری ها به خاطر همین تغذیه های نامناسب امروزه.کتب روایی اهل بیت علیهم السلام در مورد تغذیه برای همه زمان هاست نه فقط برای مردم زمان خودشان.خودمون گول نزنیم
  • +4

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 10
همه مطالب تاریخ: ٨-١١-١٣٩٢, ١١:۵٣

   

پر مبحث ترین ها