سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قذافی بدون بیهوشی جراحی می‌شد

برخی اوقات تقاضاهای وی برای انجام عمل زیبایی در آخرین ساعات شب و ساعات نخستین بامداد خسته کنند می شد.
یک جراح برزیلی در یک فیلم مستند انگلیسی فاش کرده است که معمر قذافی به علت نگرانی از کشته شدن، بدون مواد بیهوش کننده تحت عمل جراحی زیبایی قرار می گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، "لایسیا ریبرو" جراح متخصص زیبایی برزیلی اخیرا در یک مستند تهیه شده توسط شبکه بی بی سی جزئیاتی جدید درباره "معمر قذافی" افشا کرده است.

وی در این باره اظهار داشت: قذافی هنگام انجام عملهای جراحی زیبایی در مقر خود در طرابلس تاکید می کرد از مواد بیهوشی استفاده نشود، چون از مرگ هراس داشت و می ترسید که شاید برخی برای قتل وی تلاش داشته باشند.
این جراح برزیلی که "سیلویو برلوسکنی" را نیز در گذشته عمل زیبایی کرده است، افزود: قذافی از تکنیک تزریق بوتاکس برای پر کردن لبهای خود استفاده می کرد و موهای سرش را نیز کاشته بود.

وی با ابراز رضایت از زمانی که برای قذافی کار می کرده، افزود: البته برخی اوقات تقاضاهای وی برای انجام عمل زیبایی در آخرین ساعات شب و ساعات نخستین بامداد خسته کنند می شد.
در فیلم مستند تهیه شده از سوی شبکه بی بی سی مسائل دیگری از زندگی دیکتاتور لیبی نیز منتشر شده که حاکی از تجاوز وی به دختران زیر 14 سال است.

بر این اساس، برخی از دخترانی که توسط قذافی مورد تجاوز قرار می گرفته اند سالها در برخی اتاقهای مخفی در دانشگاه طرابلس و یا کاخهای متعدد دیکتاتور صحرا نگهداری می شدند و کسی هم از سرنوشت آنها خبری نداشت.
خانواده های این دختران در نهایت با پیدا شدن جسد فرزندان خود شاید متوجه مرگ آنها می شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها