سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هتاکی اراذل و اوباش به یک هیئت عزاداری

در فحاشی کردن این اراذل و اوباش غرض‌ورزی شخصی نبود؛ بلکه این‌ افراد اقدام به فحاشی و ناسزاگویی نسبت به ائمه اطهار(ع)، عزاداران، هیئتی‌ها و جمعی از مردم کردند.
محمد کمیل، مداح اهل بیت‌(ع) گفت: در جریان برگزاری مراسم وفات حضرت ام‌البنین(س) در هیئت مکتب‌المهدی(عج) عده‌ای از اراذل و اوباش محله نارمک اقدام به هتاکی و بی‌حرمتی به عزاداران مقابل در هیئت کردند.

محمد کمیل، مداح اهل بیت‌(ع) در گفت‌‌وگو با خبرگزاری تسنیم از هتاکی اراذل و اوباش محله نارمک نسبت به برگزاری مراسم عزاداری وفات حضرت ام‌البنین(س) خبر داد و گفت: این افراد یک عده اراذل محله نارمک بودند که یک ساعت پیش از جلسه هیئت در آن‌جا بودند و شروع به آزار مردم کردند و حتی متاسفانه به زنانی که از آنجا گذر می‌کردند، اهانت می‌کردند.

وی با بیان اینکه رفتار این افراد بسیار عجیب بود، تصریح کرد: این اتفاق به جایی رسید که متاسفانه یکی از این افراد با آغاز جلسه اهانت بی‌شرمانه‌ای را مقابل در هیئت انجام داد. با این اتفاق متصدیان هیئت به وی تذکر دادند و درگیری با چاقو و قمه‌کشی این افراد مقابل در هیئت آغاز شد. برخی از آنان شروع به لخت شدن و عربده‌کشی کردن در برابر مردم و مقابل در هیئت کردند.

کمیل با تاکید براینکه این اتفاق به دلیل دشمنی با فرد خاصی نبوده است، اظهار داشت: در فحاشی کردن این اراذل و اوباش غرض‌ورزی شخصی نبود؛ بلکه این‌ افراد اقدام به فحاشی و ناسزاگویی نسبت به ائمه اطهار(ع)، عزاداران، هیئتی‌ها و جمعی از مردم کردند.

این مداح اهل بیت‌(ع) با بیان اینکه هیئت مکتب‌ المهدی(عج) یک هیئت صرفاٌ محلی نیست و مردم از مکان‌های مختلف به این مکان جهت عزاداری می‌آیند، افزود: زمانی که نیروی انتظامی به محل حادثه آمد، این افراد متواری شدند و پیگری‌های آن‌ها تحت عنوان شاکی خصوصی ادامه دارد. متاسفانه به تازگی شاهد یک شهید امر به معروف و نهی از منکر، شهید علی خلیلی بودیم، اما در کمتر از دو هفته مجدداً گروهی از اراذل و اوباش به خودشان اجازه دادند که این بار به هیئت حضرت اباعبدالله (ع) در شب وفات حضرت ام‌البنین(س) بی‌حرمتی کنند.

کمیل با تاکید بر جرأت گرفتن اراذل و اوباش برای بی‌حرمتی به اهل بیت‌(ع) اظهار داشت: کار به جایی رسیده است که عده‌ای به خود اجازه می‌دهند به اعتقادات مردم هتاکی و حمله کنند، دست و پای مردم را بشکنند و به وسایل نقلیه مردم حمله کنند. از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی می‌خواهیم که به طور جدی با این افراد مقابله قانونی کند.
telegram 19dey.com

تگها: هیئت, هتاکی, اهل بیت, اراذل, نارمک

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠١-١٣٩٣, ١١:۴۶

   

پر مبحث ترین ها