سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رمال دولت احمدی‌نژاد آزاد شد+تصویر

سخنگوی قوه‌قضاییه در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود: «دو جن‌گیر دولتی» بازداشت شده‌اند و برای این افراد کیفرخواست و قرار مجرمیت صادر شده و پرونده آن‌ها در حال رسیدگی است. محمود احمدی‌نژاد اما می‌گوید «دولتش، دولت جن‌گیری و رمالی نیست.
عباس غفاری که به گفته ی اصولگرایان در بدنه اجرایی کشور یعنی در دولت احمدی نژاد نفوذ کرده بود، از حدود سه سال پیش (اردیبهشت سال 90) در زندان به سر می برد. او سال 92 بعد از 2 سال برای اولین بار به مرخصی آمده بود.

به گزارش خرداد به نقل از انصاف‌نیوز، یک ماه بعد از بازداشت غفاری در سال 90، احمدی نژاد در پاسخ به خبرنگاران گفت: اون‌ها رو که دستگیر کردن، خیالشون راحت شد، ول کنید دیگه. بذارید دولت به کارش برسه. یعنی آن سفینه‌ای هم که فرستادیم بالا، کار جن‌ها بود؟

البته مرداد ماه 90، سخنگوی قوه‌قضاییه در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود: «دو جن‌گیر دولتی» بازداشت شده‌اند و برای این افراد کیفرخواست و قرار مجرمیت صادر شده و پرونده آن‌ها در حال رسیدگی است. محمود احمدی‌نژاد اما می‌گوید «دولتش، دولت جن‌گیری و رمالی نیست.

اردیبهشت ماه پارسال، محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به پرسشی درباره آزادی یک جن‌گیر که به نظر عباس غفاری بوده، گفت: این فرد مدت 2 سال در زندان بود و حتی یک روز هم مرخصی نرفته است. برخلاف آنچه اعلام شده این فرد نه آزاد شده و نه به جایی منتقل شده است بلکه بعد از 2 سال از مرخصی بهر‌ه‌مند شده است.
رمال دولت احمدی‌نژاد آزاد شد+تصویر
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠١-١٣٩٣, ١٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها