سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدل موی رهبر کره شمالی در انگلیس هم خبر ساز شد

یکی از آرایشگرهای انگلیسی اخیرا با نصب تصویر رهبرکره شمالی و نوشتن جمله "موهایتان را بد کوتاه نکنید" به مشتریان خود اعلام کرده بود که به مدت یک ماه مشتریان این آرایشگاه می‌توانند از تخفیف 15 درصدی برای کوتاه کردن موهایشان برخوردار شوند.
سفارت کره شمالی اخیرا شکایتی را به پلیس انگلیس ارائه داد که در آن یکی از آرایشگرهای انگلیسی به توهین به رهبر کره شمالی متهم شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی،‌ یکی از آرایشگرهای انگلیسی اخیرا با نصب تصویر رهبرکره شمالی و نوشتن جمله "موهایتان را بد کوتاه نکنید" به مشتریان خود اعلام کرده بود که به مدت یک ماه مشتریان این آرایشگاه می‌توانند از تخفیف 15 درصدی برای کوتاه کردن موهایشان برخوردار شوند.

در همین راستا سفارت کره شمالی شکایتی را علیه این آرایشگر به پلیس لندن ارائه داد و اعلام کرد که آرایشگر مذکور به رهبرکره شمالی توهین کرده است.
بلافاصله پس از ارائه این شکایت تصویر رهبر کره شمالی که توجه گسترده رهگذران را به خود جلب کرده بود از مقابل آرایشگاه مذکور برداشته شد.

همچنین شبکه اسکای نیوز عربی اعلام کرد که از صاحب این آرایشگاه هیچ گونه تحقیقی صورت نگرفته است.

صاحب این آرایشگاه اعلام کرد که وقتی پدرش این سالن را اداره می‌کرده با دو تن که مدعی بودند مسئولان کره شمالی هستند روبرو شده است و زمانی که از آن‌ها کارت شناسایی خواسته‌ این دو تن مخالفت کرده‌ و خواهان صحبت با صاحب اصلی آرایشگاه برای تحقیق درباره عکس مذکور شده‌اند.

صاحب آرایشگاه اعلام کرد که منظورش از چسباندن این عکس توهین نبوده بلکه تنها به برای جذب مشتری بوده است.
پیشتر و پس از درخواست دانشجویان پسر دانشگاه‌ها برای کوتاه کردن موهایشان مطابق موی کیم جونگ اون، رهبرکره شمالی موهای وی به یک واقعه مهم در کره شمالی تبدیل شد.
telegram 19dey.com

تگها: مدل مو, رهبر کره شمالی, آرایشگرهای انگلیسی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١٣:٣٨

   

پر مبحث ترین ها