سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پلیس تهران دختر جوان را با تیر زد

در نهایت ماموران مجبور شدند برای متوقف کردن خودرو اقدام به شلیک با اسلحه کلاشینکف کنند و با شلیک 13 تیر جنگی خودرو را متوقف سازند.
پلیس تهران دختر جوان سارق که در حال فرار از دست پلیس بود را با شلیگ گلوله زمینگیر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، بامداد امروز ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس در حال گشت زنی در خیابان احسان بودند که به یک دستگاه خودروی سواری پراید با دو سرنشین مواجه شده و به دلیل مشکوک بودن سرنشینان خودرو به آنان دستور ایست دادند.

راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس بر سرعت خود افزود و قصد فرار از دست پلیس را داشت که ماموران ابتدا با شلیک 2 تیر هوایی و 3 تیر به سمت خودرو قصد متوقف کردن خودرو را داشتند که بی فایده بود و راننده خودرو همچنان بر فرار خود ادامه می داد.

در نهایت ماموران مجبور شدند برای متوقف کردن خودرو اقدام به شلیک با اسلحه کلاشینکف کنند و با شلیک 13 تیر جنگی خودرو را متوقف سازند.

پس از متوقف شدن خودو راننده که پسر جوانی بود سریعا به سمت یکی از منازل خیابان احسان متواری شد ولی سرنشین دیگر خودرو که دختر جوانی به نام مهسا بود به دلیل اصابت گلوله با پای چپش نتوانست فرار کند و توسط ماموران دستگیر و به مرکز درمانی منتقل شد.

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس سرهنگ علی اصغر صفی خانی درباره این خبر گفت: ماموران پس از تجسس در خانه های اطراف توانستند پسر جوان را که از افراد سابقه دار بود بر روی پشت بام دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

گفتنی است تحقیقات از متهمان جهت شناسایی جرائمشان همچنان ادامه دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ١١:١٠

   

پر مبحث ترین ها