سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس دستگاه دیپلماسی خادم امام رضا(ع) می شود

وزیر امور خارجه همچنین در سفری که آذر ماه سال گذشته برای دیدار مراجع عظام و علما به شهر مقدس قم داشت، نشان خادمی افتخاری حرم حضرت معصومه (س) را از آستان مقدس این حرم مطهر دریافت کرد.
«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه برای شرکت در مراسم مخصوص خادمان افتخاری حرم امام رضا (ع) وارد مشهد مقدس شد.

رییس دستگاه دیپلماسی امشب در مراسمی که به مناسبت میلاد امیر المومنین حضرت علی (ع) در مشهد الرضا برگزار خواهد شد، خادم افتخاری حرم ثامن الحجج (ع) می شود.

ظریف که از امشب افتخار خادمی حرم حضرت امام رضا (ع ) نصیبش می گردد، مرداد ماه سال گذشته در جلسه علنی رای اعتماد خود برای تصدی سمت وزارت امور خارجه در پاسخ به برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه وی فردی غربگرا است، گفته بود: بنده در سال 1392 حتی یک لحظه از ایران خارج نشدم، نیمه اول نوروز امسال در تهران و شمال و نیمه دوم نوروز را در کنار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج به وظیفه پرافتخار رانندگی ویلچر مادر بزرگوارم مشغول بودم.

به گزارش ایرنا، وزیر امور خارجه همچنین در سفری که آذر ماه سال گذشته برای دیدار مراجع عظام و علما به شهر مقدس قم داشت، نشان خادمی افتخاری حرم حضرت معصومه (س) را از آستان مقدس این حرم مطهر دریافت کرد.
ظریف پس از مراسم مخصوص خادمان افتخاری حرم مطهر رضوی عازم تهران می شود تا فردا (سه شنبه)در صدر هیات مذاکره کننده هسته ای برای چهارمین دور مذاکرات هسته ای عازم وین اتریش شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٠۵

   

پر مبحث ترین ها