سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نبرد یک تنه زن عراقی با داعش/تصویر

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩٣, ١١:۵۶    نسخه چاپی    
ناجی جبرا که نام کامل وی "امیه ناجی جبرا" است از مشاوران استاندار صلاح الدین بود و زمانیکه قصد داشت با "آرپی جی" نیروهای داعش را هدف قرار دهد، از سوی تروریست ها هدف گلوله قرا گرفته است
مهر: یک روزنامه انگلیسی در شماره امروز خود تصویری از یک بانوی عراقی را منتشر کرده که در هنگام مبارزه با نیروهای داعش هدف گلوله تک تیراندازان قرار گرفته است.

دیلی تلگراف در گزارش خود می نویسد: در هنگام حمله نیروهای داعش به استان صلاح الدین یکی از زنان این منطقه که از اهل سنت بوده و به دلیل فعالیت های سیاسی از چهره های شناخته شده به حساب می آمد اسلحه بدست گرفت و یک تنه در برابر تهاجم این گروه ایستاد.
نبرد یک تنه زن عراقی با داعش/تصویر


این زن "ناجی جبرا" نام داشت و فرزند یکی از رهبران گروه های سنی صلاح الدین بود که پدرش از چهره های اصلی شوراهای بیداری محسوب می شد و البته در سال 2008 میلادی توسط القاعده ترور شد.

بر اساس این گزارش، ناجی جبرا که نام کامل وی "امیه ناجی جبرا" است از مشاوران استاندار صلاح الدین بود و زمانیکه قصد داشت با "آرپی جی" نیروهای داعش را هدف قرار دهد، از سوی تروریست ها هدف گلوله قرا گرفته است.

نکته جالب در مورد خانواده ناجی جبرا آنکه، عموی این زن نیز در اوایل سال جاری میلادی توسط داعش کشته شده است. عموی ناجی جبرا در حمله داعش به سامرا کشته شده بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩٣, ١١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها