سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حذف مکزیک از جام‌جهانی رکورد تماشاگران تلویزیونی را شکست

براساس آماری که موسسه «نیلسن» ارائه داده، 10 میلیون و 200 هزار تماشاگر از 28 شهر مکزیک این مسابقه‌ی فوتبال را از طریق تلویزیون دنبال کردند.
بازی فوتبال مکزیک و هلند در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برزیل را 10 میلیون و 200 هزار بیننده‌ی تلویزیونی تماشا کردند و رکورد جدیدی را برای شبکه‌های تلویزیونی مکزیک ثبت کردند.

با این که مکزیکی‌ها همچنان از باخت 2 بر 1 مقابل تیم هلند و حذف از چرخه‌ی جام جهانی اندوهگین هستند‌، شبکه‌های تلویزیونی این کشور موفقیت کسب شد‌ه در زمینه تعداد مخاطبان را جشن می‌گیرند.

براساس آماری که موسسه «نیلسن» ارائه داده، 10 میلیون و 200 هزار تماشاگر از 28 شهر مکزیک این مسابقه‌ی فوتبال را از طریق تلویزیون دنبال کردند.
طبق اعلام دو شبکه تلویزیونی «تلویزا» و «تی‌وی ازتکا»، بازی مکزیک - کامرون شش میلیون نفر و مسابقه مکزیک - برزیل هشت میلیون و 200 هزار نفر را پای تلویزیون‌ها نشاند.

به گزارش هالیوود ریپورتر‌، پوشش تلویزیونی رقابت مکزیکی‌ها مقابل تیم فوتبال کرواسی نیز 9 میلیون و 300 هزار مخاطب داشته است.
طبق گزارش به دست آمده‌، بازی مکزیک - هلند پرمخاطب‌ترین رقابت جام جهانی در کشورهای اسپانیولی‌زبان شناخته شده است. باخت مکزیک مقابل این کشور اروپایی از پرحاشیه‌ترین رویدادهای ورزشی
در مکزیک بوده است، چرا که خطا بر روی «آرین روبن» هلندی در لحظات پایانی، منجر به گل‌ برتری این تیم و حذف مکزیک از گردونه رقابت‌های جام جهانی 2014 شد.

منبع: ایسنا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٣, ١٨:٢٨

   

پر مبحث ترین ها