سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیحات داعش درباره ساعت جنجالی رهبر داعش

در یک فیلم ویدئویی ابوبکر البغدادی، رهبر داعش که خود را "خلیفه ابراهیم" می‌خواند، در حالی که لباس یکی از خلفای صدر اسلام را به تن دارد و درباره تعالیم و تاریخ اسلام سخن می‌گوید، نشان داده شد.
کاربران حامی داعش در وب‌سایت‌های اجتماعی استفاده ابوبکر البغدادی از ساعت گران قیمت رولکس یا امگا را رد کرده و مدعی شدند این یک ساعت 260 پوندی بوده که زمان جهانی نماز را نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه دیلی میل، در یک فیلم ویدئویی ابوبکر البغدادی، رهبر داعش که خود را "خلیفه ابراهیم" می‌خواند، در حالی که لباس یکی از خلفای صدر اسلام را به تن دارد و درباره تعالیم و تاریخ اسلام سخن می‌گوید، نشان داده شد.

تنها موردی که در این فیلم جلب توجه می‌کند، ساعت رولکس، سکوندا یا امگای 3500 پوندی دست البغدادی است اما حامیان وی در وب سایت‌های اجتماعی می‌گویند این یک ساعت "الفجر WA-10S دلوکس" است که تنها 449 دلار قیمت دارد و برای تعیین زمان جهانی نماز کاربرد دارد و علاوه بر نشان دادن منظم زمان و تاریخ، زمان صحیح نماز را در تمام شهرهای اصلی جهان نشان می‌دهد. این ساعت دارای قطب‌نما و قبله‌نما و ساخت سوئیس است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٣, ١۵:٢۶

   

پر مبحث ترین ها