سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همنشینی وزیر علوم احمدی نژاد با وزیر رژیم صهیونیستی؟ /تصویر

بروز شده : ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:۴۶    نسخه چاپی    
زاهدی که روزگاری خود را نابغه ریاضیات می خواند در حالی از سمت عالی ترین مقام آموزشی کشور کنار می رود که سفارت چندین کشور حساس به وی پیشنهاد شده است.
یک سایت خبری، برای یادآوری میزان دلواپسی دلواپسان امروز، خبری را که سال ۸۸ منتشر شده بو و هیچ کدام از دلواپسان امروز را دلواپس نکرده بود، بدون شرح باز انتشار میکند

به گزارش «انتخاب»، انصاف در این خبر که برای سال 88 است ، آورده است:

در حالی که تا ساعاتی دیگر اولین جلسه هیات دولت به صورت رسمی در جوار حضرت امام رضا (ع) برگزار خواهد شد مراسم بدرقه وزیران دولت نهم نیز به همین مناسبت برگزار می شود. اما نکته جالب توجه در این میان پست هایی است که برای وزیران سابق در نظر گرفته شده است.

به گزارش جهان، از جمله وزیرانی که امشب با دفتر وزارتی خود وداع می کند محمد مهدی زاهدی وزیر علوم دولت نهم است که جای خود را به کامران دانشجو خواهد داد. اما زاهدی که روزگاری خود را نابغه ریاضیات می خواند در حالی از سمت عالی ترین مقام آموزشی کشور کنار می رود که سفارت چندین کشور حساس به وی پیشنهاد شده است. اما سابقه زاهدی در تعامل با کشورهای دیگر و نیز عدم تطبیق صحیح وی با معیارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از دغدغه هایی است که احتمال سفیر شدن وی در کشورهایی چون امارات و اندونزی را با ابهام جدی مواجه کرده است.

بر اساس این گزارش، زاهدی در دوران تصدی وزارت علوم با شرکت در اجلاس سزامی 2008 در کشور اردن بر خلاف قواعد و رسوم دیپلماتیک جمهوری اسلامی نه تنها با وزیر رژیم صهیونیستی در این اجلاس شرکت می کند بلکه به دور از چشم دوربین ها و اصحاب رسانه و در پشت درهای بسته با رالب (راغب) مجادله ، وزیر علوم وقت رژیم صهیونیستی همنشین می شود. هر چند تلاش های بسیاری برای رسانه ای نشدن این اتفاق انجام شد اما زمزمه سفارت زاهدی سایت جهان را بر آن داشت تا با انتشار عکس هایی از این دیدار مسئولان عالی دولت و مقامات دیپلماسی کشور را در انتخاب افراد آگاه به شئونات انقلاب اسلامی یاری کند.
همنشینی وزیر علوم احمدی نژاد با وزیر رژیم صهیونیستی؟ /تصویر

همنشینی وزیر علوم احمدی نژاد با وزیر رژیم صهیونیستی؟ /تصویر
telegram 19dey.com
حميد    3 شهریور 1393 02:47
فكر كنم نفر بغل دستى اقاى زاهدى (سمت راست ايشان) از وزير صهيونيستى بايد مهمتر باشند.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢٢:۴۶

   

پر مبحث ترین ها