سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چگونه از غول‌پیکرترین هواپیمای جهان در فرودگاه امام استقبال شد؟/تصویر

بروز شده : ٩-٠٧-١٣٩٣, ١٠:١٩    نسخه چاپی    
در این مراسم همچنین ماجد معلا معاون شرکت هواپیمایی امارات ایر و عادل الرضا معاون اجرایی این شرکت هواپیمایی بزرگ حضور داشتند.
بزرگترین هواپیمای پهن‌پیکر مسافربری جهان با موفقیت در فرودگاه امام به زمین نشست تا نام ایران به عنوان چهل و دومین فرودگاه پذیرای این هواپیمای بزرگ ثبت شود.
چگونه از غول‌پیکرترین هواپیمای جهان در فرودگاه امام استقبال شد؟/تصویر


به گزارش ایسنا، این هواپیمای بزرگ که طی مراسمی رسمی در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست متعلق به شرکت هواپیمایی امارات ایر است که با یک پرواز مسافربری و ساعت ۱۶ امروز به وقت تهران در باند فرودگاه امام به زمین نشست و بناست با پروازی در ساعت ۱۹ این فرودگاه را ترک کند.

کاپیتان اصلی این پرواز ایرانی و کمک خلبان آن اماراتی است.

به گفته مدیر کل فرودگاه امام بناست از این پس از این فرودگاه به عنوان فرودگاه آلترناتیو ایرباس ۳۸۰ استفاده شود. در این مراسم همچنین ماجد معلا معاون شرکت هواپیمایی امارات ایر و عادل الرضا معاون اجرایی این شرکت هواپیمایی بزرگ حضور داشتند.

با توجه به این که این نخستین فرود ایرباس ۳۸۰ در ایران به حساب می‌آمد مسوولان فرودگاه امام در حرکتی نمادین با ماشین‌های آب پاش به سمت این هواپیما حرکت کردند تا به رسم هوانوردی رسما از این هواپیمای بزرگ در ایران استقبال کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٧-١٣٩٣, ١٠:١٩

   

پر مبحث ترین ها