سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

راز ناپدید شدن هواپیمای مالزیایی دوباره زنده شد

این مستند هر چیزی را که یک مسافر هواپیما باید بداند آشکار می کند و تکنولوژی هایی را که برای حفاظت از ما در آینده در حال تولید هستند به نمایش می‌گذارد.
مستند جدید پرواز 370 حلقه‌های گمشده» با نگاهی نو به راز ناپدید شدن هواپیمای مالزیایی، از شبکه مستند پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا، این مستند به سوال‌های پاسخ داده نشده درباره اینکه چطور در این عصر و زمانه یک هواپیما می‌تواند به طور کل ناپدید شود، پاسخ می‌دهد.

در این مستند تعدادی از بهترین متفکرهای هوانوردی و امنیتی به بررسی سوالات کلیدی حول ناپدید شدن پرواز MH370 خطوط هوایی مالزی، که توجه جهانیان را به سمت خود معطوف کرده و گمانه زنی‌های گسترده‌ای را درباره‌ی چکونگی وقوع آن برانگیخته می‌پردازند.

«پرواز 370: حلقه های گمشده» افکار برتر در زمینه هوانوردی و امنیت را گرد هم می آورد تا بتواند سوال های کلیدی درباره ناپدید شدن این هواپیما را که در سراسر دنیا سر و صدا به پا کرده است، پاسخ دهد و با بررسی و تحلیل مدارک، ضعف‌ها و سستی های هوانوردی را مورد بررسی دقیق تر قرار دهد و رازهای موجود برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقی در آینده را کشف کند.

این مستند هر چیزی را که یک مسافر هواپیما باید بداند آشکار می کند و تکنولوژی هایی را که برای حفاظت از ما در آینده در حال تولید هستند به نمایش می‌گذارد.

این مستند ویژه همچنین نشان می دهد که در عصری که ما می توانیم از نرم افزارهای ساده مختلف استفاده کنیم تا یک دستگاه الکترونیکی را پیدا کنیم، چطور ممکن است که یک هواپیمای مدرن با 239 مسافرش به سادگی ناپدید شوند. همچنین از زمانی که پرواز ام اچ 370 روز هشتم ماه مارس 2014 ناپدید شد، سوال‌هایی جدید درباره امنیت پروازها باری دیگر به میان آمده اند. در تلاش برای پاسخ به این سوال ها، این فیلم مستند به هفت حلقه گمشده مختلف نیز پاسخ می دهد: امنیت فرودگاه، کنترل ترافیک هوایی، سیستم های ارتباطی موجود در هواپیما، شکست مکانیکی، ردیابی هم از طریق رادار و هم از طریق ماهواره و همکاری بین‌المللی و جعبه سیاه هواپیما.

مستند «پرواز 370: حلقه های گمشده» توسط آی تی ان پروداکشنز تهیه شده است و از اوایل ماه آوریل در بیش از 220 کشور و منطقه جهان روی شبکه دیسکاوری به نمایش درآمد.

«پرواز 370: حلقه‌های گمشده» سه شنبه، 20 آبان ماه ساعت 22 و به مدت 45 دقیقه از شبکه مستند پخش می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٨-١٣٩٣, ٠٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها