سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نقش جدید گلشیفته فراهانی

در این فیلم که 74 روز فیلمبرداری آن طول کشید، کارگردان فیلم معروف «گلادیاتور» داستانی از کتاب مقدس درباره خروج قوم بنی اسرائیل به رهبری حضرت موسی (ع) را در زمان برده داری مصر به نمایش گذاشته است.

در مراسم افتتاحیه اکسدوس در شهر لندن گلشیفته فراهانی بنیز حضور داشت. گلشیفته در فیلم اکسدوس نقش نفرتاری زن فرعون را بازی می کند.

رایدلی اسکات، کارگردان هالیوود با فیلی جدید خود اکسدوس- خدایان و پادشاهان فصلی از تورات را به روی صحنه آورد.

کریستین بل، هنرپیشه اول مرد فیلم اکسدوس است، و در مراسم افتتاحیه جمعیت زیادی برای دیدن این مرد جمع شده بودند. بیل پیش از این در فیلم "بت من" هنرنمایی کرده بود. او در این فیلم نقش حضرت موسی را برعهده دارد.

«اکسدوس: خدایان و پادشاهان»(Exodus: Gods and Kings) ساخته کارگردان انگلیسی، رایدلی اسکات با بازی کریستین بل، گلشیفته فراهانی، جوئل ادگورتون و ... در 12 دسامبر مصادف با 21 آذر ماه در آمریکا به نمایش در می آید. در این فیلم که 74 روز فیلمبرداری آن طول کشید، کارگردان فیلم معروف «گلادیاتور» داستانی از کتاب مقدس درباره خروج قوم بنی اسرائیل به رهبری حضرت موسی (ع) را در زمان برده داری مصر به نمایش گذاشته است.

در فیلم سه بعدی اکسدودس کریستین بل نقش حضرت موسی(ع)، جوئل ادگورتون نقش فرعون رامسس دوم (فرمانروای مصر)، سیگورنی ویور نقش مادر رامسس دوم، گلشیفته فراهانی نقش نفرتاری (همسر رامسس دوم) و آرون پل نقش جاشوا (برده) را دارند.

درام اکشن «اکسدوس: خدایان و پادشاهان» که پرهزینه ترین فیلم سال 2014 می باشد، به زبان انگلیسی توسط سه کشور انگلیس، آمریکا و اسپانیا ساخته شده است.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها