سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

10 مسافر هواپیمای گم شده مالزیایی زنده ماندند

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩٣, ٠٩:۴۵    نسخه چاپی    
به ما گفتند که شما تأخیر کرده‌اید؛ چرا که برنامه پروازی عوض شده است. آنها مشغول صدور کارت پرواز جدیدمان بودند، که شنیدیم این هواپیما سقوط کرده است

درحالی‌که جهان در شوک ناپدید شدن هواپیمای ایر آسیا فرو رفته است، خانواده‌ای اندونزیایی برای نجات جانشان جشن شادی گرفتند.

به گزارش شهروند، خانواده ١٠نفره اندونزیایی به‌طور معجزه‌آسایی به علت تأخیر در رسیدن به هواپیمای ناپدید شده ایرآسیا که درحال حرکت به سمت سنگاپور بود، از مرگ نجات یافتند. کریستیاناواتی یکی از اعضای این خانواده که ٣٦‌سال دارد، گفت: «من و ٩ نفر از اعضای خانواده‌ام قصد داشتیم تا برای جشن‌ سال نوی میلادی به سنگاپور برویم.

به همین خاطر در هواپیمای پیش از این پرواز جا رزرو کرده بودیم اما ایرآسیا ما را به پرواز ٨٥٠١ QZ ناپدید شده که ٢ ساعت قبل از آن به پرواز درمی‌آمد منتقل کرده بود. این شرکت هواپیمایی از طریق ایمیل و تماس‌هایی در روزهای ١٥ و ١٦ دسامبر این تغییرات را اعلام کرده بود اما ما متوجه این تماس‌ها نشدیم. ما به فرودگاه رفتیم تا سوار پرواز ساعت ٧:٣٠ شویم، اما به ما گفتند که شما تأخیر کرده‌اید؛ چرا که برنامه پروازی عوض شده است. آنها مشغول صدور کارت پرواز جدیدمان بودند، که شنیدیم این هواپیما سقوط کرده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩٣, ٠٩:۴۵

   

پر مبحث ترین ها