سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیش‌بینی رعد و برق و وزش باد شدید در تهران

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩۴, ١۶:۴۶    نسخه چاپی    
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین وضعیت جوی کشور را تشریح کرد.مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین وضعیت جوی کشور را تشریح کرد.

احد وظیفه در گفت‌و‌گو با ایسنا، با اشاره به آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، گفت: امروز با گذر موج تراز میانی جو درساعات بعد از ظهر و اوایل شب، در ارتفاعات زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از مرکز وشرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود که این وضعیت فردا درنواحی مرکزی کشور تقویت شده به دامنه‌های جنوبی البرز نیز کشیده خواهد شد.

وی ادامه داد: این موج روز چهارشنبه موجب بارش پراکنده در دامنه‌های البرز شرقی و شمال شرق کشور شده و بتدریج از کشور خارج می شود.

وی در خصوص پیش‌بینی وضعیت گرد و غبار نیز اظهارکرد: بعدازظهر روز سه شنبه و طی روز چهارشنبه در جنوب غرب، جنوب شرق و بخش‌هایی از غرب کشور نیز پدیده گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی استان تهران نیز افزود: آسمان پایتخت برای فردا نیمه ابری و بارش پراکنده با رعد و برق و در بعدازظهر وزش باد شدید با حداقل و حداکثر دمای 16 و 27 درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود. همچنین در روز چهار‌شنبه آسمان تهران صاف و در بعضی ساعات وزش باد شدید با دمای حداقل و حداکثر 17 و 28 درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش بینی می‌شود.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩۴, ١۶:۴۶

   

پر مبحث ترین ها