سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آب سیاه هم به بازار آمد

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩۴, ١٧:۵٣    نسخه چاپی    
در سال 2011 آب معدنی سیاه رنگی به نام Blk به بازار آمریکا عرضه شد و توجه همه را به خود جلب کرد.

در سال 2011 آب معدنی سیاه رنگی به نام Blk به بازار آمریکا عرضه شد و توجه همه را به خود جلب کرد.

وقتی به آب خالص مواد معدنی فولویک اضافه کنید این مواد معدنی در آب فعال و تبدیل به یک نوشیدنی بسیار مقوی شده و به رنگ سیاه در می آید.

این آب معدنی مورد توجه دانشمندان و مشاهیر قرار گرفته است چون برای بدن مقوی و برای رفع تشنگی و نگهداشتن رطوبت لازم بدن بسیار مفید است.

شرکت "مانسام6" تولید کننده این آب معدنی قصد دارد این محصول را به بازارهای خاورمیانه عرضه کند. برای این منظور این شرکت بازار امارات را به عنوان آغاز عرضه این محصول انتخاب کرده است.

این آب معدنی هم اکنون در برخی از فروشگاه های دبی و ابوظبی در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

واد معدنی فولویک را از گیاهان و اسید فولیک (نوعی از ویتامین B) به دست می آورند. آسید فولیک مملو از مواد معدنی مغذی است که برای نشو و نمای گیاهان و حیوانات نقش حیاتی دارند. وقتی مواد معدنی فولیک از بهترین راه ممکن به دست آمد، آنرا به آب خالص و سرد اضافه می کنند تا با بهترین کیفیت قابل نوشیدن بشود.

آب معدنی Blk دارای 77 نوع از مواد معدنی لازم برای سلامتی بدن می باشد که سیستم دفاعی بدن را تقویت کرده و باعث بهبود عملکرد بسیاری از ارگان های بدن می شود.

به گفته شرکت تولید کننده، فرق این آب معدنی، با دیگر نوشابه های مشابه در این است که دارای هیچگونه مواد حرارتی ، کربوهیدرات (شکر) و کافیین نیست.
منبع: خبرآنلاین

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩۴, ١٧:۵٣

   

پر مبحث ترین ها