سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با این قبیله مرده‌خوار آشنا شوید + تصاویر

اعضای این قبیله‌ برای گذراندن زندگی از جسد مردگان تغذیه می‌کنند. آنها معمولا نزدیک به گورستان‌ها ساکن می‌شوند تا به راحتی بتوانند غذای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

اعضای قبیله‌ای در هند به مرده‌خواری مشغول هستند و وحشت فراوانی میان ساکنان شهرهای اطراف به وجود آورده‌اند.

 

دیلی استار نوشت: قبیله «آگوری» - به معنای شجاع - طایفه‌ای جداشده از «کابلاکا» در قرن چهاردهم است که الهه‌ای هندی را می‌پرستیدند و آداب و رسومی وحشتناک دارند.

اعضای این قبیله‌ برای گذراندن زندگی از جسد مردگان تغذیه می‌کنند. آنها معمولا نزدیک به گورستان‌ها ساکن می‌شوند تا به راحتی بتوانند غذای مورد نیاز خود را تهیه کنند. افراد این قبیله گوشت بدن مردگان را می‌خورند و بدن‌های خود را با خاکستر آتش می‌پوشانند و معتقدند این کار، پیری را از آنها دور می‌کند و به آنان نیروی فوق‌العاده‌ای می‌بخشد. اعضای قبیله «آگوری» روی استخوان مردگان می‌خوابند و در جمجمه آنها آب می‌خورند.

«کریستیانو اوستینلی» عکاس شجاع ایتالیایی، به میان این قبیله رفته و چند روزی را با آنها زندگی کرده است. این عکاس ایتالیایی تصاویر جالبی از مرده‌خواران ثبت کرده و با عادات عجیب آنها آشنا شده است.

به گزارش «باشگاه خبرنگاران»، آدم‌خواران علاوه بر تغذیه از جسد مردگانی که سوزانده نشده‌اند، از ماری‌جوانا و الکل هم استفاده می‌کنند. افراد این قبیله معتقدند قدرت و نیرو، از زندگی میان مردگان و اجساد به دست می‌آید.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩۴, ١٨:۴٧

   

پر مبحث ترین ها